Czujnik indukcyjny M5, NPN-NO, 1,2mm, przewód 2m, stal nierdzewna

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

Czujnik indukcyjny M5, NPN-NO, 1,2mm, przewód 2m, stal nierdzewna

Indeks: E2E-S05S12-WC-C1 2M
Kategoria: Czujniki zbliżeniowe - indukcyjne
EAN: 0089925969296
Waga: 0.05 kg
1 Przedmiot
Parametry:
Typ wyjścia:NPN
Funkcja wyjścia:NO
Rodzaj czoła:nie dotyczy
Strefa działania:0-1,2mm
Zakres napięcia zasilającego:10÷30V
Producent: OMRON

Wysyłamy z magazynu w 24h

Dostawa od 11,50 zł i Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
284,25 zł
Cena Brutto / szt.

231,10 zł bez VAT

ZAMÓW OBRÓBKĘ
Zapytaj o produkt

Zapytaj o Czujnik indukcyjny M5, NPN-NO, 1,2mm, przewód 2m, stal nierdzewna

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon

Czujnik indukcyjny Omron E2E-S05S12-WC-C1 2M to wysokiej jakości urządzenie przeznaczone do precyzyjnego wykrywania obiektów metalowych. Wyposażony w wyjście NPN z funkcją NO, ten czujnik oferuje zasięg detekcji od 0 do 1,2 mm, co czyni go idealnym rozwiązaniem do monitorowania bliskich odległości w różnych aplikacjach przemysłowych.

Obudowa o średnicy M5 wykonana ze stali nierdzewnej zapewnia wysoką odporność na korozję i trwałość w trudnych warunkach pracy. Zabudowane czoło czujnika umożliwia precyzyjne wykrywanie obiektów, zwiększając dokładność i niezawodność działania.

Czujnik Omron E2E-S05S12-WC-C1 2M jest wyposażony w przewód o długości 2 metrów, co ułatwia jego instalację i integrację z systemami automatyki. Klasa szczelności IP67 gwarantuje ochronę przed pyłem i wodą, co pozwala na niezawodne działanie nawet w trudnych warunkach środowiskowych.

Urządzenie pracuje w szerokim zakresie napięcia zasilającego od 10 do 30 VDC i obsługuje maksymalny prąd pracy 0,1 A. Dzięki temu czujnik jest wszechstronny i może być stosowany w różnych systemach przemysłowych. Zakres temperatur pracy od -25 do 70°C sprawia, że jest odporny na ekstremalne warunki.

Częstotliwość przełączania wynosząca do 4 kHz zapewnia szybkie i precyzyjne reakcje, co jest kluczowe w dynamicznych procesach przemysłowych. Długość całkowita czujnika wynosi 25,1 mm, co, wraz z jego solidną konstrukcją, zapewnia długotrwałą i bezproblemową eksploatację.

Podsumowując, czujnik indukcyjny Omron E2E-S05S12-WC-C1 2M to niezawodne urządzenie, które oferuje precyzyjne wykrywanie obiektów metalowych w różnych warunkach przemysłowych. Dzięki zaawansowanym parametrom i solidnej konstrukcji, doskonale sprawdza się w wielu zastosowaniach, zapewniając efektywność i bezpieczeństwo pracy.

Dane techniczne
Typ wyjścia
NPN
Funkcja wyjścia
NO
Rodzaj czoła
nie dotyczy
Strefa działania
0-1,2mm
Zakres napięcia zasilającego
10÷30V
Rodzaj napięcia zasilającego
DC
Maksymalny prąd pracy
100mA

Czujniki podłączenie
Pobierz