Czujnik indukcyjny LM06-3001PA PNP NO 1mm 6÷36V DC 150mA cylindryczny metalowy fi 6mm 50mm zabudowany z przewodem YUMO

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

Czujnik indukcyjny LM06-3001PA PNP NO 1mm 6÷36V DC 150mA cylindryczny metalowy fi 6mm 50mm zabudowany z przewodem YUMO

Indeks: IW-LM06-3001PA
Kategoria: Czujniki zbliżeniowe - indukcyjne
EAN: 0089926082079
Waga: 0.06 kg
67 Przedmioty
Parametry:
Typ wyjścia:PNP
Funkcja wyjścia:NO
Rodzaj czoła:zabudowane
Strefa działania:1mm
Zakres napięcia zasilającego:6÷36V
Producent: YUMO

Wysyłamy z magazynu w 24h

Dostawa od 11,50 zł i Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
69,93 zł
Cena Brutto / szt.

56,85 zł bez VAT

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Czujnik indukcyjny LM06-3001PA PNP NO 1mm 6÷36V DC 150mA cylindryczny metalowy fi 6mm 50mm zabudowany z przewodem YUMO

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon

Czujnik indukcyjny LM6-3001PA to niezastąpione narzędzie w przemyśle, oferujące nie tylko precyzyjne wykrywanie obiektów, ale także szereg korzyści, które mogą zrewolucjonizować procesy produkcyjne.

Zacznijmy od parametrów. Wyposażony w typ wyjścia PNP i funkcję wyjścia NO, ten czujnik zapewnia stabilność i elastyczność w integracji z różnymi systemami sterowania. Jego strefa działania wynosząca 1mm gwarantuje dokładne i niezawodne wykrywanie obiektów nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Zakres napięcia zasilającego od 6V do 36V DC umożliwia łatwe dostosowanie do różnych systemów zasilania, co pozwala na elastyczną integrację z istniejącą infrastrukturą. Maksymalny prąd pracy wynoszący 150mA sprawia, że czujnik jest energooszczędny i ekonomiczny w użytkowaniu, co przekłada się na obniżone koszty eksploatacji.

Solidna cylindryczna metalowa obudowa o średnicy 6mm i długości 50mm zapewnia trwałość i niezawodność działania nawet w ekstremalnych warunkach przemysłowych. Rodzaj czoła zabudowany ułatwia montaż i demontaż czujnika, co przyspiesza proces konserwacji i wymiany.

Montaż z wykorzystaniem przewodu jest prosty i wygodny, co przyspiesza integrację z systemami sterowania. Producentem tego zaawansowanego urządzenia jest renomowana firma YUMO, co gwarantuje wysoką jakość, niezawodność i wsparcie techniczne. Dodatkowo, posiada certyfikat RoHS, potwierdzając zgodność z normami środowiskowymi.

Podsumowując, czujnik indukcyjny LM6-3001PA to nie tylko narzędzie do wykrywania obiektów, ale również kluczowy element w optymalizacji i usprawnianiu procesów produkcyjnych w przemyśle. Jego zalety i parametry sprawiają, że jest to niezastąpione rozwiązanie dla każdej zaawansowanej aplikacji przemysłowej, gwarantujące stabilność, niezawodność i efektywność działania.

Dane techniczne
Typ wyjścia
PNP
Funkcja wyjścia
NO
Rodzaj czoła
zabudowane
Strefa działania
1mm
Zakres napięcia zasilającego
6÷36V
Rodzaj obudowy
cylindryczny metalowy
Rodzaj napięcia zasilającego
DC
Maksymalny prąd pracy
150mA
Średnica
6mm
Podłączenie
przewód

Czujniki podłączenie
Pobierz

YUMO sensor catalog
Pobierz