Czujnik indukcyjny LM18-3008NC NPN NO/NC 8mm Yumo

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

Czujnik indukcyjny LM18-3008NC NPN NO/NC 8mm Yumo

Indeks: IW-LM18-3008NC
Kategoria: Czujniki zbliżeniowe - indukcyjne
EAN: 0089925952519
Waga: 0.1 kg
8 Przedmioty
Parametry:
Typ wyjścia:NPN
Funkcja wyjścia:NO/NC
Rodzaj czoła:wysunięte
Strefa działania:8mm
Zakres napięcia zasilającego:6÷36V
Producent: YUMO

Wysyłamy z magazynu w 24h

Dostawa od 11,50 zł i Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
35,39 zł
Cena Brutto / szt.

28,77 zł bez VAT

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Czujnik indukcyjny LM18-3008NC NPN NO/NC 8mm Yumo

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon

Indukcyjny czujnik zbliżeniowy LM18-3008NC marki YUMO to zaawansowane urządzenie przeznaczone do wykrywania obiektów metalowych w zasięgu 8mm. Dzięki technologii indukcyjnej, czujnik ten zapewnia niezawodne działanie w różnych warunkach przemysłowych, eliminując wpływ na detekcję innych materiałów.

Czujnik ten cechuje się konfigurowalnym wyjściem typu NPN z funkcją NO/NC, co pozwala na elastyczne dostosowanie do różnorodnych aplikacji. Zakres napięcia zasilającego wynosi od 6 do 36V DC, co umożliwia integrację z wieloma systemami zasilania. Maksymalny prąd pracy wynosi 200mA, co gwarantuje stabilną i niezawodną pracę urządzenia.

Obudowa czujnika wykonana jest z metalu w formie cylindrycznej o średnicy 18mm i długości 60mm. Metalowa obudowa zapewnia wysoką trwałość oraz odporność na warunki zewnętrzne. Wysunięte czoło czujnika umożliwia precyzyjne wykrywanie obiektów z dokładnością do milimetrów. Czujnik jest wyposażony w przewód do podłączenia, co ułatwia instalację w różnych miejscach pracy.

Dodatkowym atutem czujnika LM18-3008NC jest zgodność z normami RoHS, co świadczy o jego przyjazności dla środowiska. Dzięki takim cechom, czujnik ten znajduje zastosowanie w automatyce przemysłowej, liniach produkcyjnych, systemach bezpieczeństwa oraz innych aplikacjach wymagających precyzyjnego wykrywania obiektów metalowych.

Producent YUMO jest znany z produkcji wysokiej jakości czujników, co gwarantuje niezawodność i długą żywotność urządzenia. Czujnik indukcyjny LM18-3008NC to doskonały wybór dla wymagających użytkowników poszukujących efektywnego i wytrzymałego rozwiązania do detekcji metalowych obiektów w różnych środowiskach przemysłowych.

Dane techniczne
Typ wyjścia
NPN
Funkcja wyjścia
NO/NC
Rodzaj czoła
wysunięte
Strefa działania
8mm
Zakres napięcia zasilającego
6÷36V
Rodzaj obudowy
cylindryczny metalowy
Rodzaj napięcia zasilającego
DC
Maksymalny prąd pracy
200mA
Średnica
18mm
Podłączenie
przewód

Czujniki podłączenie
Pobierz

YUMO sensor catalog
Pobierz