Czujnik indukcyjny, M12, zabudowany, PNP-NC, 4mm, 5 m, kabel OMRON

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

Czujnik indukcyjny, M12, zabudowany, PNP-NC, 4mm, 5 m, kabel OMRON

Indeks: E2B-M12KS04-WP-B2 5M
Kategoria: Czujniki zbliżeniowe - indukcyjne
EAN: 4548583549708
Waga: 0.11 kg
0 Przedmiot
Parametry:
Typ wyjścia:PNP
Funkcja wyjścia:NC
Rodzaj czoła:zabudowane
Strefa działania:4mm
Zakres napięcia zasilającego:10÷30V
Producent: OMRON

Wysyłamy z magazynu w 7 - 14 dni

Dostawa od 11,50 zł i Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
134,89 zł
Cena Brutto / szt.

109,67 zł bez VAT

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Czujnik indukcyjny, M12, zabudowany, PNP-NC, 4mm, 5 m, kabel OMRON

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamienniki
Zamów przez telefon

Czujnik indukcyjny E2B-M12KS04-WP-B2 5M firmy OMRON to zaawansowane urządzenie przeznaczone do precyzyjnej detekcji obiektów w różnorodnych środowiskach przemysłowych. Czujnik ten charakteryzuje się zasięgiem detekcji od 0 do 4 mm, co umożliwia skuteczne wykrywanie obiektów na krótkich dystansach, zapewniając wysoką precyzję i niezawodność działania.

Urządzenie posiada konfigurację wyjścia PNP z funkcją normalnie zamkniętą (NC), co ułatwia jego integrację z różnymi systemami automatyki przemysłowej, oferując szerokie możliwości zastosowania. Solidna obudowa w standardzie M12, wykonana z mosiądzu pokrytego warstwą niklu, gwarantuje trwałość oraz odporność na niekorzystne warunki środowiskowe, takie jak wilgoć i pył. Dodatkowo, wysoka klasa szczelności IP67 chroni czujnik przed zanurzeniem w wodzie oraz pyłem, co sprawia, że idealnie nadaje się do pracy w trudnych warunkach przemysłowych.

Czujnik wyposażony jest w 5-metrowy przewód, co zapewnia elastyczność podczas montażu i podłączenia. Maksymalny prąd pracy wynoszący 0,2A zapewnia stabilność działania nawet przy większych obciążeniach. Zakres temperatury pracy od -25°C do 70°C umożliwia jego użycie w różnorodnych warunkach klimatycznych i aplikacjach przemysłowych.

Zabudowane czoło czujnika zwiększa precyzję detekcji, a maksymalna częstotliwość przełączania wynosząca 1kHz pozwala na szybką reakcję na zmiany w otoczeniu. Czujnik ten ma całkowitą długość wynoszącą 47 mm, co sprawia, że jest kompaktowy i łatwy w integracji z różnymi systemami.

Zasilanie w zakresie od 10V do 30V DC zapewnia elastyczność w użyciu, umożliwiając łatwą integrację z różnymi systemami zasilania. Czujnik E2B-M12KS04-WP-B2 5M to niezawodne i wszechstronne narzędzie, które spełnia różnorodne wymagania w przemyśle, oferując precyzję, trwałość i efektywność w każdej aplikacji. Dzięki wysokiej jakości wykonania i zaawansowanym funkcjom, czujnik ten jest idealnym rozwiązaniem dla profesjonalistów poszukujących niezawodnych i dokładnych rozwiązań detekcyjnych.

Dane techniczne
Typ wyjścia
PNP
Funkcja wyjścia
NC
Rodzaj czoła
zabudowane
Strefa działania
4mm
Zakres napięcia zasilającego
10÷30V
Rodzaj obudowy
cylindryczny metalowy
Rodzaj napięcia zasilającego
DC
Maksymalny prąd pracy
200mA
Średnica
12mm

Czujniki podłączenie
Pobierz

E2B Omron manual
Pobierz

Omron catalog Inductive
Pobierz