Zaciskarka do tulejek 0,5-4mm2

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

Zaciskarka do tulejek 0,5-4mm2

Indeks: IW-EN-HP-04WFL
Kategoria: Zaciskarki - szczypce do zagniatania
EAN: 0089926027551
Waga: 0.59 kg
1 Przedmiot

Wysyłamy z magazynu w 24h

Dostawa od 11,50 zł i Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
56,90 zł
Cena Brutto / szt.

46,26 zł bez VAT

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Zaciskarka do tulejek 0,5-4mm2

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon

Zaciskarka do tulejek 0,5-4mm2 to narzędzie służące do łączenia przewodów elektrycznych z tulejkami izolowanymi o przekroju 0,5-4mm2. Jest to urządzenie o ergonomicznym kształcie, które umożliwia precyzyjne i wygodne wykonywanie połączeń.

Zaciskarka jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują nie tylko trwałość i wytrzymałość, ale również bezpieczeństwo podczas użytkowania. Posiada specjalnie zaprojektowany uchwyt, który zapewnia pewny i wygodny chwyt oraz minimalizuje ryzyko urazów rąk.

Wielkość urządzenia pozwala na łatwe przenoszenie oraz przechowywanie w dowolnym miejscu. Dzięki temu zaciskarka jest idealna zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów, którzy zajmują się instalacjami elektrycznymi w domu.

Zaciskarka do tulejek 0,5-4mm2 jest niezwykle łatwa w obsłudze. Wystarczy włożyć przewód z tulejką w szczęki, a następnie za pomocą rękojeści zacisnąć tulejkę. Proces ten jest szybki i nie wymaga specjalistycznej wiedzy technicznej.

Podsumowując, zaciskarka do tulejek 0,5-4mm2 to niezbędne narzędzie dla każdego elektryka, który chce wykonywać swoją pracę szybko, łatwo i bezpiecznie.