Zabezpieczenie gwintu 243 5ml

Indeks: LOCTITE 243 5ML
Kategoria: Zabezpieczanie gwintów
0 Przedmiot
LOCTITE® 243™ jest przeznaczony do zabezpieczania i uszczelniania połączeń gwintowych. Utwardzanie produktu następuje błyskawicznie po odcięciu kontaktu z powietrzem, kiedy znajduje się on pomiędzy ściśle przylegającymi powierzchniami metalowymi.

Producent: LOCTITE

Wysyłamy z magazynu w 3 - 5 dni

Dostawa od 12,00 zł i
Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
32,00 zł

26,02 zł bez VAT

Cena Brutto / szt.

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Zabezpieczenie gwintu 243 5ml

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon
730 35 35 35

LOCTITE® 243™ jest przeznaczony do zabezpieczania i uszczelniania połączeń gwintowych, gdy wymagany jest serwisowy demontaż zwykłymi narzędziami.

  • Utwardzanie produktu następuje błyskawicznie po odcięciu kontaktu z powietrzem, kiedy znajduje się on pomiędzy ściśle przylegającymi powierzchniami metalowymi.
  • Produkt zapobiega luzowaniu się połaczeń I powstawaniu przecieków przy obciążeniach statycznych i dynamicznych.
  • Tiksotropowe właściwości produktu LOCTITE® 243™ ograniczają spływanie płynnego produktu.LOCTITE® 243™ zapewnia trwałe utwardzenie.
  • Działa nie tylko na aktywnych metalach (np. mosiądz, miedź) ale także na pasywnych substratach, takich jak stal nierdzewna czy powierzchnie platerowane
  • Produkt zapewnia skuteczność w wysokich temperaturach i tolerancję oleju. Dopuszczalne jest nieznaczne zanieczyszczenie powierzchni przez różne oleje, w procesach cięcia, smarowania, cieczy antykorozyjnych oraz ochronnych