Wspornik końcowy wałka liniowego WA08 Anodowany

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

Wspornik końcowy wałka liniowego WA08 Anodowany

Indeks: WA08 ANODOWANY
Kategoria: Wsporniki końcowe wałków WA
EAN: 0089925895939
Waga: 0.03 kg
42 Przedmioty
Parametry:
Średnica wewnętrzna d [mm]:8
Wysokość F [mm]:28
Długość W [mm]:32
Długość L [mm]:18
B [mm]:18
Producent: Wagney

Wysyłamy z magazynu w 24h

Dostawa od 11,50 zł i Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
40,55 zł
Cena Brutto / szt.

32,97 zł bez VAT

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Wspornik końcowy wałka liniowego WA08 Anodowany

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon

Wspornik końcowy wałka liniowego WA08 Anodowany to element, który służy do stabilnego podtrzymywania i prowadzenia wałków, wrzecion, osi obrotowych i innych elementów maszynowych podczas obróbki. Jest to uniwersalne rozwiązanie, które może być stosowane w różnych aplikacjach i konfiguracjach maszynowych.

Dane techniczne:

  • Otwór montażowy na wałek fi8mm
  • Wysokość całkowita wspornika 28mm
  • Wysokość montażowa wałka 15mm

Zastosowanie:

Wspornik końcowy wałka liniowego WA08 Anodowany znajduje zastosowanie w maszynach obróbczych, takich jak tokarki, frezarki, wiertarki czy szlifierki. Może być również używany jako element nośny w systemach transportu przenośnikowego, gdzie służy do podtrzymywania i stabilizowania wałków napędowych, rolek przenośnikowych, taśm transportowych itp. W niektórych maszynach do druku lub pakowania, wsporniki wałka mogą być wykorzystywane do podtrzymywania rolek, wałków czy elementów przekładni zębatej, co umożliwia płynną pracę maszyny. Wsporniki wałka mogą być stosowane również w różnych urządzeniach przemysłowych, takich jak przenośniki taśmowe, młyny, mieszalniki czy urządzenia do przenoszenia energii mechanicznej poprzez wałki napędowe.

Wspornik końcowy wałka liniowego WA08 Anodowany to element, który zapewnia stabilne podtrzymanie i prowadzenie wałków, wrzecion, osi obrotowych i innych elementów maszynowych, co przyczynia się do precyzji i powtarzalności procesów produkcyjnych. Dzięki właściwemu podtrzymaniu elementów maszynowych, wsporniki wałka umożliwiają płynną pracę maszyn, co przekłada się na wydajność i jakość produkowanych wyrobów. Wsporniki wałka absorbują wibracje i drgania, co przyczynia się do zmniejszenia zużycia narzędzi, wydłużenia ich żywotności oraz poprawy jakości obrabianych części. Wsporniki wałka są zazwyczaj łatwe w montażu i demontażu, co ułatwia konserwację, serwisowanie i wymianę w przypadku konieczności. Wsporniki wałka, w porównaniu do innych rozwiązań konstrukcyjnych, często są kosztowo efektywne, co sprawia, że są atrakcyjnym wyborem dla firm produkcyjnych.

Wsporniki końcowe wałków WA
Dane techniczne
Średnica wewnętrzna d [mm]
8
Wysokość F [mm]
28
Długość W [mm]
32
Długość L [mm]
18
B [mm]
18
S1 [mm]
M4
S2 [mm]
3.3
S3 [mm]
6
N1 [mm]
9
N2 [mm]
13
śr. wałka [mm]
8
H1 ±0.02 [mm]
15
E ±0.1 [mm]
22