Wspornik końcowy wałka liniowego SHF35

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

Wspornik końcowy wałka liniowego SHF35

Indeks: SHF35
Kategoria: Wsporniki końcowe wałków SHF
EAN: 0089925895731
Waga: 0.11 kg
37 Przedmioty
Parametry:
Średnica wewnętrzna d [mm]:35
Długość W [mm]:92
Długość L [mm]:35
T [mm]:14
Wysokość F [mm]:58
Producent: Wagney

Wysyłamy z magazynu w 24h

Dostawa od 11,50 zł i Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
35,67 zł
Cena Brutto / szt.

29,00 zł bez VAT

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Wspornik końcowy wałka liniowego SHF35

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon

Wspornik końcowy wałka liniowego SHF35 to element konstrukcyjny, który służy do stabilnego podtrzymywania i prowadzenia wałków, wrzecion, osi obrotowych i innych elementów maszynowych podczas obróbki. Jest to uniwersalne rozwiązanie, które może być stosowane w różnych aplikacjach i konfiguracjach maszynowych.

Dane techniczne:

  • Otwór montażowy na wałek fi 35mm
  • Szerokość wspornika 92mm
  • Rozstaw otworów montażowych 72mm
  • Wysokość wspornika 58mm

Zastosowanie:

Wspornik końcowy wałka liniowego SHF35 znajduje zastosowanie w maszynach obróbczych, takich jak tokarki, frezarki, wiertarki czy szlifierki. Może być również używany jako element nośny w systemach transportu przenośnikowego, gdzie służy do podtrzymywania i stabilizowania wałków napędowych, rolek przenośnikowych, taśm transportowych itp. W niektórych maszynach do druku lub pakowania, wsporniki wałka mogą być wykorzystywane do podtrzymywania rolek, wałków czy elementów przekładni zębatej, co umożliwia płynną pracę maszyny. Wsporniki wałka mogą być stosowane w różnych urządzeniach przemysłowych, takich jak przenośniki taśmowe, młyny, mieszalniki czy urządzenia do przenoszenia energii mechanicznej poprzez wałki napędowe. Są kluczowymi elementami w systemach napędowych, gdzie podtrzymują i stabilizują wałki napędowe, przekładnie zębate, sprzęgła wałkowe i inne elementy przekładni mechanicznych.

Wspornik końcowy wałka liniowego SHF35 to niezbędny element konstrukcyjny w maszynach obróbczych i systemach transportu przenośnikowego. Zapewnia stabilne podtrzymanie i prowadzenie wałków, co przyczynia się do precyzji i powtarzalności procesów produkcyjnych. Dzięki właściwemu podtrzymaniu elementów maszynowych, umożliwia płynną pracę maszyn, co przekłada się na wydajność i jakość produkowanych wyrobów. Wsporniki wałka absorbują wibracje i drgania, co przyczynia się do zmniejszenia zużycia narzędzi, wydłużenia ich żywotności oraz poprawy jakości obrabianych części. Są łatwe w montażu i demontażu, co ułatwia konserwację, serwisowanie i wymianę w przypadku konieczności. Wsporniki wałka, w porównaniu do innych rozwiązań konstrukcyjnych, często są kosztowo efektywne, co sprawia, że są atrakcyjnym wyborem dla firm produkcyjnych.

Wsporniki końcowe wałków SHF
Dane techniczne
Średnica wewnętrzna d [mm]
35
Długość W [mm]
92
Długość L [mm]
35
T [mm]
14
Wysokość F [mm]
58
G [mm]
50
B [mm]
72
S [mm]
12
Śruba zaciskowa
M8
śruba montażowa
M10
śr. wałka [mm]
35