WERA Mocny uchwyt do bitów z magnesem 1/4" Impaktor

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

WERA Mocny uchwyt do bitów z magnesem 1/4" Impaktor

WERA Mocny uchwyt do bitów z magnesem 1/4" Impaktor

Indeks: WEA-05057676001
Kategoria: Uchwyty do bitów
EAN: 4013288157812
Waga: 0.386 kg
1 Przedmiot

Producent: WERA

Wysyłamy z magazynu w 24h

Dostawa od 11,50 zł i Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
92,52 zł
Cena Brutto / szt.

75,22 zł bez VAT

Zapytaj o produkt

Zapytaj o WERA Mocny uchwyt do bitów z magnesem 1/4" Impaktor

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon

Uchwyt Impaktor zapewnia pochłanianie maksymalnych obciążeń szczytowych. Wyjątkowo efektywny dzięki podwójnej sprężyny skrętnej. Z pierścieniem pewnie przytrzymującym nawet duże i ciężkie wkręty, dzięki czemu możliwe jest szybkie i niezawodne osadzenie wkrętu. Idealny przy wykonywaniu prac nad głową. Jeśli specyfika wykonywanej pracy wyklucza wykorzystanie siły magnetycznej przy montażu, np. podczas prac przy elementach metalowych, magnes można odciągnąć ze strefy wkręcania i w ten sposób go „wyłączyć". Przeznaczony przede wszystkim do ręcznych prac montażowych z użyciem wkrętarek. Gniazdo: do grotów sześciokątnych 1/4" wg DIN ISO 1173-C 6,3. Chwyt: sześciokątny 1/4", do wkrętarek z uchwytem wg DIN ISO 1173-F 6,3.

Uchwyt Impaktor zapewnia szczególnie efektywne pochłanianie obciążeń szczytowych dzięki zastosowaniu podwójnej sprężyny skrętnej. Pierścień pewnie przytrzymuje nawet duże i ciężkie wkręty; idealny przy wykonywaniu prac nad głową; przeznaczony specjalnie do pracy z wkrętarkami udarowymi; magnes można odciągnąć i w ten sposób "wyłączyć" go.
Zastosowanie: do sześciokątnych grotów 1/4" wg DIN ISO 1173-C 6,3, a także serii Wera 1
Gniazdo: wykorzystanie w pełni właściwości materiałowych w połączeniu ze specjalną geometrią (połączone działanie dwóch "stref skrętnych"), która spełnia szczególnie wysokie wymagania, umożliwia narzędziom Impaktor uzyskanie ponadprzeciętnej żywotności; przeznaczony specjalnie do pracy z wkrętarkami udarowymi; z pierścieniem przytrzymującym i pierścieniem magnetycznym
Chwyt: sześciokątny 1/4", do gniazd wg DIN ISO 1173-F 6,3

Technologia Impaktor zapewnia wyjątkowo długą żywotność nawet przy ekstremalnych obciążeniach

Uchwyt Impaktor z pierścieniem magnetycznym zapewnia dodatkowo pewne przytrzymanie dużych i ciężkich wkrętów. Pozwala to na szybkie i pewne umieszczenie końcówki w gnieździe wkrętu. Idealny przy wykonywaniu prac nad głową. Jeśli specyfika wykonywanej pracy nie pozwala na przytrzymanie śruby z wykorzystaniem siły magnetycznej, np. podczas prac przy elementach metalowych, magnes można odciągnąć ze strefy wkręcania i w ten sposób go „wyłączyć". Przeznaczony jest przede wszystkim do ręcznych prac montażowych z użyciem wkrętarek.

Przenosi wyjątkowo wysokie momenty obrotowe, np. podczas pracy z wkrętarkami udarowymi 18V. Szczególnie duża wytrzymałość. Zmniejsza ryzyko przedwczesnego pęknięcia uchwytu i grotu, zwiększając wydajność montażu z użyciem mocnych wkrętarek.

System Impaktor firmy Wera, składający się z grotów i końcówek Impaktor oraz uchwytów Impaktor, to niezbędne uzupełnienie systemu BiTorsion tworzące system TriTorsion.

Groty i uchwyty Impaktor firmy Wera mogą być stosowane także oddzielnie. Najlepsze rezultaty osiąga się jednak przy użyciu obu dopasowanych do siebie narzędzi.