• Obniżka

Płytka do programowania sterowników DG4S

Ocena: 4.78 / 5
Indeks: PŁYTKA PROG. DO DG4S
Kategoria: Sterowniki servo DC
EAN: 12019
Waga: 0.05 kg
Przy pomocy 4-pinowego złącza USB-B sterownika DG3S oraz DG4S możemy przeprowadzić strojenie oraz dokonać diagnostyki sterownika. Do złącza należy podłączyć płytkę programatora (sprzedawana oddzielnie), która to umożliwi nam podłączenie sterownika do portu USB komputera PC. Więcej informacji można znaleźć w instrukcji obsługi programatora. Połączenie programatora z...

Producent: CNCdrive Kft.

Wysyłamy z magazynu w 24h

Dostawa od 12,00 zł i
Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
Promocja
Stara cena: 78,76 zł
74,82 zł

60,83 zł bez VAT

Cena Brutto / szt.

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Płytka do programowania sterowników DG4S

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon
730 35 35 35

Przy pomocy 4-pinowego złącza USB-B sterownika DG3S oraz DG4S możemy przeprowadzić strojenie oraz dokonać diagnostyki sterownika. Do złącza należy podłączyć płytkę programatora (sprzedawana oddzielnie). która to umożliwi nam podłączenie sterownika do portu USB komputera PC. Więcej informacji można znaleźć w instrukcji obsługi programatora. Połączenie programatora z komputerem możemy dokonać przy pomocy standardowego kabla USB A-B ( który nie znajduje się w zestawie ).

Konfigurację oraz diagnostykę możemy przeprowadzić przy pomocy programu Servoconfigurator3. który to jest do pobrania ze naszej strony. Zaleca się używanie najnowszej wersji oprogramowania. Wewnątrz pobranych plików znajduje się opis obsługi programu.

Servokonfigurator
Pobierz

Plytka programatora- instrukcja
Pobierz

Instrukcja obsługi (ENG)
Pobierz