Paralaksa tła

Centrum obróbki schodów

Sterowanie do plotera rysującego
1 lutego 2019
Automat wiertarski
1 lutego 2019
 

Dla jednego z naszych klientów, który jest stolarzem, pomogliśmy zbudować sterowanie dla maszyny realizującej obróbkę stopni schodów, polegającej na obcinaniu, fazowaniu oraz nawiercaniu stopni.


Centrum obróbki schodów

Dla jednego z naszych klientów, który jest stolarzem, pomogliśmy zbudować sterowanie dla maszyny realizującej obróbkę stopni schodów, polegającej na obcinaniu, fazowaniu oraz nawiercaniu stopni. W układzie do pozycjonowania piły tnącej zostały wykorzystane dwa silniki krokowe oraz 6 silników indukcyjnych. Dużej mocy silnik do napędzania piły tnącej sterowany jest falownikiem. Nad realizacją procesu obróbki czuwa sterownik programowalny PLC. Na potrzeby pozycjonowania silników indukcyjnych do wejść sterownika zostały podłączone enkodery oraz czujniki.

Parametry obróbki ( droga, prędkości, czasy opóźnień) wprowadzane są przez operatora przy pomocy panelu operatorskiego z klawiaturą numeryczną SH-300-B.

Na życzenie klienta możemy przygotować sterownik na dowolną liczbę osi. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym działem automatyki.

Wybrane produkty