Smar molibdenowy 40G CX-80

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

Smar molibdenowy 40G CX-80

Indeks: CX-332
Kategoria: Smary stałe
EAN: 5907640603323
Waga: 0.04 kg
5 Przedmioty

Smar molibdenowy to uniwersalny, wielozadaniowy smar EP zawierającym dwusiarczek molibdenu i modyfikatory tarcia, chroniące przed zużyciem ciernym nawet w ekstremalnie ciężkich warunkach. Do elementów niskoobrotowych, doskonały do sprężyn, doskonale wycisza i niweluje drgania.


Producent: CX-80 POLSKA

Wysyłamy z magazynu w 24h

Dostawa od 11,50 zł i
Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
15,49 zł
Cena Brutto / szt.

12,59 zł bez VAT

387,25 zł / 1 kg

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Smar molibdenowy 40G CX-80

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon
Smar molibdenowy to uniwersalny, wielozadaniowy smar EP zawierającym dwusiarczek molibdenu i modyfikatory tarcia, chroniące przed zużyciem ciernym nawet w ekstremalnie ciężkich warunkach. Do elementów niskoobrotowych, doskonały do sprężyn, ja smaruję nim sprężynę w wiatrówce, doskonale wycisza i niweluje drgania.

Doskonały do zastosowania w pojazdach, wózkach widłowych, sprzęcie przemysłowym pracującym w wilgotnym środowisku (dźwigi, suwnice, żurawie itp.). Stosowany do smarowania przegubów, zwrotnic, łożysk, wałów i innych mechanizmów, doskonale smaruje elementy podwozia samochodów ciężarowych, traktorów, buldożerów i innych pojazdów. Produkt jest stabilny mechanicznie i łatwo pompowalny dzięki miękkiej konsystencji. Jest odpowiedni do warunków smarowania granicznego przy wysokich naciskach i temperaturach.

W sytuacji przypadkowego przegrzania, obecność disiarczku molibdenu będzie gwarantować dobre smarowanie i zapobiegać zakleszczaniu się i zapiekaniu. W trakcie ładowania smaru należy bezwzględnie unikać zanieczyszczenia go kurzem i/lub brudem. Zaleca się stosowanie systemu pneumatycznego pompowania lub wkładów- kartridży.
 
  • bardzo duża łatwość pompowania za pomocą smarownic
  • wysoka stabilność temperaturowa
  • odporność na wilgoć
  • temperatura stosowania od -25°C do +150°C