Regulator wysokości palnika plazmowego THC SD

Ocena: 4.90 / 5
Indeks: PLASMA THC SD
Kategoria: Regulator wysokości palnika
Nowej generacji kontroler wysokości palnika plazmowego oparty na popularnym modelu Compact THC 150 w którym wyjścia przekaźnikowe zastąpiono wejściami/wyjściami STEP DIR, które po wykryciu łuku tnącego generują korygujące sygnały step/dir proporcjonalnie do nachylenia materiału dzięki czemu jakość cięcia jest utrzymana na bardzo wysokim poziomie. Sposób podłączenia kontrolera...

Wysyłamy z magazynu w 24h

Dostawa od 12,00 zł i
Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
670,01 zł

544,72 zł bez VAT

Cena Brutto / szt.

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Regulator wysokości palnika plazmowego THC SD

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon
730 35 35 35


Nowej generacji kontroler wysokości palnika plazmowego oparty na popularnym modelu Compact THC 150 w którym wyjścia przekaźnikowe zastąpiono wejściami/wyjściami STEP DIR. które po wykryciu łuku tnącego generują korygujące sygnały step/dir proporcjonalnie do nachylenia materiału dzięki czemu jakość cięcia jest utrzymana na bardzo wysokim poziomie.

Sposób podłączenia kontrolera "poza oprogramowaniem" pozwala zastosować go z oprogramowaniem bez funkcji THC.

Przykład podłączenia:


Uwaga!

Upewnij się. że maszyna jest poprawnie uziemiona. Przecinarki plazmowe generują napięcie niebezpieczne dla zdrowia i życia człowieka. Brak uziemienia może doprowadzić do porażenia prądem lub/i uszkodzenia urządzeń elektronicznych.

Specyfikacja produktu:

  • Model: Compact THC SD
  • Napięcie zasilania: 7-35V DC
  • Wejścia STEP/DIR:  TTL 5V
  • Częstotliwość przepustowa: 0 - 100kHz
  • Częstotliwość korygująca Step: 0 - 5kHz
  • Zakres pomiaru: 30-300V DC (1000 VDC)
  • Separator HV/HF: Tak
  • Wbudowany dzielnik napięcia: Tak 1:50

Przewidziany do współpracy z dowolnym systemem sterującym wykorzystującym sygnały STEP/DIR do sterowania osią Z. Dzięki zintegrowaniu z dzielnikiem napięciowym podłączenie jest bardzo łatwe.

Przykładowe podłączenia:W przypadku podłączania bezpośrednio do zacisków "mocy" należy zapewnić możliwie krótkie połączenie ze względu na powstawanie dużych zakłóceń.

Należy również użyć przewodów pomiarowych o odpowiedniej izolacji - dobranej do maksymalnego napięcia przecinarki plazmowej. W związku z bardzo wysokim poziomem zakłóceń i "szpilek" napięciowych zalecane jest doprowadzenie potencjału + i - za pomocą osobnych przewodów co minimalizuje ryzyko przebicia izolacji.

Instrukcja obsłu THC SD
Pobierz

Instrukcja obsługi i montażu T
Pobierz