ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia
grafika
Wyszukiwarka:
Język strony:
Doradztwo techniczne
Doradztwo techczniczneGwarantujemy doradztwo techniczne w zakresie mechaniki, automatyki i budowy maszyn. Szereg wykwalifikowanych doradców technicznych chętnie odpowie na każde pytanie, doradzi, jak wybrać i dopasować produkt do Państwa potrzeb. Wystarczy zadzwonić lub napisać, by rozwiać swoje wątpliwości.
bok_strzalka
Dostępność towaru
Dostępność towaru Dysponujemy dużym stanem asortymentowym, dlatego towar dostępny w magazynie jest wysyłany w ciągu 24 godzin od zamówienia. Zasze dokładamy wszelkich starań, by możliwie jak najbardziej skrócić czas oczekiwania na zamówienie. Wszystkie nasze przesyłki zapewniają odpowiednią ochronę wysyłanego towaru oraz są ubezpieczone.
bok_strzalka
Profesjonalne podejście
Profesjonalne podjeście Zawsze dokładamy wszelkich starań, by każdy Klient był zadowolony ze współpracy z naszą firmą. Bardzo nam zależy, by dostarczyć Państwu części wysokiej jakości, a także zaoferować odpowiednią pomoc techniczną. Stawiamy naszego Klienta w centrum zainteresowania i poprzez budowanie zaufania, pragniemy nawiązać z nim długofalową współpracę.
bok_strzalka
Wysoka jakość
Wysoka jakość Współpracujemy z najlepszymi dostawcami z branży automatyki i mechaniki, dlatego możemy zaoferować produkty najwyższej jakości w przystępnych cenach. Ponadto nasi doradcy techniczni oraz elektronicy posiadają dużą wiedzę na temat konstrukcji maszyn, systemów przesuwu liniowego, przeniesienia napêdu oraz obrabiarek CNC, zawsze służą pomocą w doborze odpowiednich części. Ciągle się rozwijamy i pragniem systematycznie podnosić jakość obsługi wszystkich klientów.
bok_strzalka

Prowadnice liniowe HIWIN HG

Prowadnice liniowe HIWIN HG Prowadnice liniowe serii HG marki Hiwin to produkty najwyższej jakości, przystosowane do zapewnienia bezpiecznego posuwu elementom o bardzo dużej masie i bardzo wysokiej sztywności. Prowadnice liniowe HG, charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością oraz pełną optymalizacją bieżni i całego układu szyna‑wózek, zapewniającą możliwość przenoszenia bardzo dużych obciążeń na dużych odległościach liniowych. Poprzez specjalny system nawrotu kulek, który został zaprojektowany specjalnie z myślą o prowadnicach serii HG, nie wymaga się uzyskania bardzo dużych sił, które realizują przesunięcia liniowe. Siła niezbędna do wymuszenia posuwu może być bardzo niska w stosunku do masy przenoszonego elementu oraz jego sztywności, która sięga nawet 30% większej wartości od możliwości standardowych prowadnic.
 
Ze względu na duże zróżnicowanie wykorzystania prowadnic HG, firma Hiwin przystosowała uszczelnienia w zależności od warunków. Jest to jedna z licznych zalet prowadnic liniowych HG marki Hiwin. Dodatkowo, prowadnice liniowe charakteryzuje pełna bezluzowość oraz bardzo wysoka dokładność, przy zachowaniu niewielkich sił potrzebnych do wprawienia układu w ruch.  Optymalizacja bieżni doprowadziła do znacznie zmniejszonego tarcia, co okazało się kluczowe przy przenoszeniu tak dużych obciążeń.
 
Pełna oferta tych prowadnic w naszym sklepie to gwarancja łatwości doboru prowadnicy oraz całego układu do Państwa potrzeb oraz zastosowania go nawet w trudnych warunkach, dzięki specjalnemu systemowi uszczelniającemu, opracowanemu przez firmę Hiwin — czołowego producenta prowadnic liniowych.
wózki HGH - wąskie
Wózki liniowe HIWIN HGH - wąskie
wózki HGW - szerokie
Wózki liniowe HIWIN HGW - szerokie
wózki QHH - łańcuszek kulkowy - wąskie
Wózki liniowe HIWIN HG wózki QHH - łańcuszek kulkowy - wąskie
wózki QHW - łańcuszek kulkowy - szerokie
Wózki liniowe HIWIN QHW - łańcuszek kulkowy - szerokie
Szyny HGR-R - mocowanie od góry
Szyny HGR-R - mocowanie od góry
Kliknij aby zobaczyć listę produktów z tej kategorii
Szyny HGR-T - mocowanie od dołu
Szyny HGR-T - mocowanie od dołu
Kliknij aby zobaczyć listę produktów z tej kategorii
Dodatkowe akcesoria
Dodatkowe akcesoria
Kliknij aby zobaczyć listę produktów z tej kategorii
 
Informacja o firmie

Akcesoria CNC Elżbieta Taraszkiewicz
ul. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich 18
16-300 Augustów

Skontaktuj się: +48 730 35 35 35
E-mail: handlowy@ebmia.pl

EBMiA.pl - Elementy Budowy Maszyn i Automatyki w ramach witryny używa cookies i podobne technologie w celu realizacji procesu zamówienia oraz zapewnienia usług na najwyższym poziomie. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików, które będą umieszczone w Twoim urządzeniu końcowym. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
© Copyright 2009 - 2017 by EBMiA.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone!!! Zakaz kopiowania materiałów bez zezwolenia.