ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia
grafika
Wyszukiwarka:
Język strony:
Doradztwo techniczne
Doradztwo techczniczneGwarantujemy doradztwo techniczne w zakresie mechaniki, automatyki i budowy maszyn. Szereg wykwalifikowanych doradców technicznych chętnie odpowie na każde pytanie, doradzi, jak wybrać i dopasować produkt do Państwa potrzeb. Wystarczy zadzwonić lub napisać, by rozwiać swoje wątpliwości.
bok_strzalka
Dostępność towaru
Dostępność towaru Dysponujemy dużym stanem asortymentowym, dlatego towar dostępny w magazynie jest wysyłany w ciągu 24 godzin od zamówienia. Zasze dokładamy wszelkich starań, by możliwie jak najbardziej skrócić czas oczekiwania na zamówienie. Wszystkie nasze przesyłki zapewniają odpowiednią ochronę wysyłanego towaru oraz są ubezpieczone.
bok_strzalka
Profesjonalne podejście
Profesjonalne podjeście Zawsze dokładamy wszelkich starań, by każdy Klient był zadowolony ze współpracy z naszą firmą. Bardzo nam zależy, by dostarczyć Państwu części wysokiej jakości, a także zaoferować odpowiednią pomoc techniczną. Stawiamy naszego Klienta w centrum zainteresowania i poprzez budowanie zaufania, pragniemy nawiązać z nim długofalową współpracę.
bok_strzalka
Wysoka jakość
Wysoka jakość Współpracujemy z najlepszymi dostawcami z branży automatyki i mechaniki, dlatego możemy zaoferować produkty najwyższej jakości w przystępnych cenach. Ponadto nasi doradcy techniczni oraz elektronicy posiadają dużą wiedzę na temat konstrukcji maszyn, systemów przesuwu liniowego, przeniesienia napêdu oraz obrabiarek CNC, zawsze służą pomocą w doborze odpowiednich części. Ciągle się rozwijamy i pragniem systematycznie podnosić jakość obsługi wszystkich klientów.
bok_strzalka

Prowadnice HIWIN RG rolkowe

Prowadnice HIWIN RG rolkoweProwadnice z serii RG firmy HIWIN wraz z szyną profilową to innowacyjne rozwiązania, w których zamiast kulek jako element toczny zostały zastosowane specjalne wałeczki. Wykonanie prowadnic w ten sposób, gwarantuje zwiększoną sztywność prowadnicy, możliwość przenoszenia większych obciążeń, znacznie podwyższoną trwałość oraz redukcję odkształceń, wynikających z ukosowania wózka na prowadnicy. Prowadnica z szyną profilową RG firmy HIWIN może przenosić obciążenia we wszystkich czterech kierunkach, zapewniając tym samym powstanie bardzo bezpiecznego i funkcjonalnego układu mechanicznego, cechującego się dużą nośnością oraz niezwykle wysoką precyzją. Wałeczki zastosowane w wózkach do prowadnic RG z szyną profilową zabezpieczone zostały poprzez specjalne listwy mocujące, co gwarantuje utrzymanie ich w odpowiedniej pozycji podczas wyjmowania wózka. Dzięki zastosowaniu różnych wariantów uszczelek ,cała konstrukcja otrzymuje dodatkowe możliwości, jeśli chodzi o odporność na pył i szkodliwe substancje występujące w maszynach i urządzeniach.
 
Prowadnice liniowe HIWIN z serii RG charakteryzuje bardzo duża nośność, możliwość przenoszenia obciążeń w czterech kierunkach oraz bardzo duża sztywność. Stosowane są tam, gdzie początkowe naprężenia podczas pracy są wysokie. Nie wymagają użycia dużej ilości siły w celu wprowadzenia w ruch liniowy. Prowadnice serii RG marki HIWIN dostępne są w różnych wersjach w sklepie EBMiA.pl. W ofercie posiadamy pełną gamę wózków jako elementów składowych dla tych prowadnic, o pełnej gamie wymiarowej, produkowanych również przez firmę HIWIN.
wózki RGW
Wózki liniowe HIWIN RGW
Wózki liniowe HIWIN RGH
Wózki liniowe HIWIN RGH
 
Informacja o firmie

Akcesoria CNC Elżbieta Taraszkiewicz
ul. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich 18
16-300 Augustów

Skontaktuj się: +48 730 35 35 35
E-mail: handlowy@ebmia.pl

EBMiA.pl - Elementy Budowy Maszyn i Automatyki w ramach witryny używa cookies i podobne technologie w celu realizacji procesu zamówienia oraz zapewnienia usług na najwyższym poziomie. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików, które będą umieszczone w Twoim urządzeniu końcowym. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
© Copyright 2009 - 2017 by EBMiA.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone!!! Zakaz kopiowania materiałów bez zezwolenia.