Kreatory frezowania

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

Kreatory frezowania

Indeks: MILL-WIZARD
Kategoria: Oprogramowanie CNC - CAD - CAM
Waga: 0.2 kg
0 Przedmiot

Producent: ArtSoft

Wysyłamy z magazynu w 3 - 5 dni

Dostawa od 11,50 zł i Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
429,00 zł
Cena Brutto / szt.

348,78 zł bez VAT

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Kreatory frezowania

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon

W przeciwieństwie do popularnych dodatków Mach3, Mill Wizard jest samodzielnym programem używanym do tworzenia G-CODE do frezowania detali. Mill Wizard to znacznie bardziej zaawansowany pakiet, który wypełnia lukę między prostym edytorem G-code a w pełni funkcjonalnym pakietem oprogramowania CAM. Detale można łatwo tworzyć, wykonując podstawowe operacje i łącząc ze sobą wiele operacji.

Kolejność operacji, jakie narzędzie jest używane do operacji oraz stosowana strategia frezowania są łatwo i szybko modyfikowalne w oknie sterowania operacjami. Operacje edycji i kopiowania są proste i znacznie przyspieszają wykonanie pełnej ścieżki cięcia.

Kreator frezowania zawiera zdefiniowaną przez użytkownika tabelę materiałów, tabelę narzędzi i maksymalne ustawienia maszyny. Dzięki możliwości otwierania i zapisywania plików „zadań”, dokonanie niewielkiej korekty starej części lub ponowne uruchomienie jej za pomocą narzędzia o innym rozmiarze jest proste i szybkie.

Uwaga: Ponieważ nie jest to program CAM, Kreator frezowania *NIE* ma możliwości importowania jakichkolwiek plików rysunków CAD.

Instrukcja Kreatory
Pobierz

Instalator
Pobierz