ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia
grafika
Wyszukiwarka:
Język strony:
Doradztwo techniczne
Doradztwo techczniczneGwarantujemy doradztwo techniczne w zakresie mechaniki, automatyki i budowy maszyn. Szereg wykwalifikowanych doradców technicznych chętnie odpowie na każde pytanie, doradzi, jak wybrać i dopasować produkt do Państwa potrzeb. Wystarczy zadzwonić lub napisać, by rozwiać swoje wątpliwości.
bok_strzalka
Dostępność towaru
Dostępność towaru Dysponujemy dużym stanem asortymentowym, dlatego towar dostępny w magazynie jest wysyłany w ciągu 24 godzin od zamówienia. Zasze dokładamy wszelkich starań, by możliwie jak najbardziej skrócić czas oczekiwania na zamówienie. Wszystkie nasze przesyłki zapewniają odpowiednią ochronę wysyłanego towaru oraz są ubezpieczone.
bok_strzalka
Profesjonalne podejście
Profesjonalne podjeście Zawsze dokładamy wszelkich starań, by każdy Klient był zadowolony ze współpracy z naszą firmą. Bardzo nam zależy, by dostarczyć Państwu części wysokiej jakości, a także zaoferować odpowiednią pomoc techniczną. Stawiamy naszego Klienta w centrum zainteresowania i poprzez budowanie zaufania, pragniemy nawiązać z nim długofalową współpracę.
bok_strzalka
Wysoka jakość
Wysoka jakość Współpracujemy z najlepszymi dostawcami z branży automatyki i mechaniki, dlatego możemy zaoferować produkty najwyższej jakości w przystępnych cenach. Ponadto nasi doradcy techniczni oraz elektronicy posiadają dużą wiedzę na temat konstrukcji maszyn, systemów przesuwu liniowego, przeniesienia napêdu oraz obrabiarek CNC, zawsze służą pomocą w doborze odpowiednich części. Ciągle się rozwijamy i pragniem systematycznie podnosić jakość obsługi wszystkich klientów.
bok_strzalka

Rekawce specjalistyczne

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą specjalistycznych rękawic. Posiadamy rękawice z tworzywa kwasowego - kwasoodporne, odporne chemicznie, a także rękawice antywibracyjne. Rękawice są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach oraz różnym sposobie wykonania. Prezentowane przez nas rękawice zostały wykonane w taki sposób, aby osobom je noszącym zapewnić nie tylko bezpieczeństwo ale równierz wygodę pracy.

Jeżeli potrzebujesz innych rękawic niewyszczególnionych w ofercie
napisz handlowy@ebmia.pl, zadzwoń 730 35 35 35  lub wypełnij formularz zapytania.
Nasi doradcy handlowi przedstawią ofertę na Państwa zapotrzebowanie.
RĘKAWICE OCHRONNE Z NITRYLU KWASOODPORNE SOL-VEX KATEGORIA II, rozmiar 10
RĘKAWICE OCHRONNE Z NITRYLU KWASOODPORNE SOL-VEX KATEGORIA II, rozmiar 10
Więcej informacji
Rękawice robocze nitrylowe - kwasoodporne. Certyfikat CE KAT. II.
Rozmiar:

24hjest
minusplus
do przechowalni
12,48 zł (brutto)
10,15 zł (netto)
RĘKAWICE OCHRONNE Z NITRYLU KWASOODPORNE NTRAS 3045 KATEGORIA II, rozmiar 9
RĘKAWICE OCHRONNE Z NITRYLU KWASOODPORNE NTRAS 3045 KATEGORIA II, rozmiar 9
Więcej informacji
RĘKAWICE NITRYLOWE - rękawice odporne chemicznie (en 374) Rękawice ochronne z kauczuku nitrylowego, flokowane. Porowata struktura w części chwytnej. Całkowita długość rękawicy: 32 cm. Chronią ręce przed czynnikami chemicznymi.
Rozmiar:

3-5 dnijest
minusplus
do przechowalni
7,32 zł (brutto)
5,95 zł (netto)
 
Informacja o firmie

Akcesoria CNC Elżbieta Taraszkiewicz
ul. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich 18
16-300 Augustów

Skontaktuj się: +48 730 35 35 35
E-mail: handlowy@ebmia.pl

EBMiA.pl - Elementy Budowy Maszyn i Automatyki w ramach witryny używa cookies i podobne technologie w celu realizacji procesu zamówienia oraz zapewnienia usług na najwyższym poziomie. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików, które będą umieszczone w Twoim urządzeniu końcowym. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
© Copyright 2009 - 2017 by EBMiA.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone!!! Zakaz kopiowania materiałów bez zezwolenia.