ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia
grafika
Wyszukiwarka:
Język strony:
Doradztwo techniczne
Doradztwo techczniczneGwarantujemy doradztwo techniczne w zakresie mechaniki, automatyki i budowy maszyn. Szereg wykwalifikowanych doradców technicznych chętnie odpowie na każde pytanie, doradzi, jak wybrać i dopasować produkt do Państwa potrzeb. Wystarczy zadzwonić lub napisać, by rozwiać swoje wątpliwości.
bok_strzalka
Dostępność towaru
Dostępność towaru Dysponujemy dużym stanem asortymentowym, dlatego towar dostępny w magazynie jest wysyłany w ciągu 24 godzin od zamówienia. Zasze dokładamy wszelkich starań, by możliwie jak najbardziej skrócić czas oczekiwania na zamówienie. Wszystkie nasze przesyłki zapewniają odpowiednią ochronę wysyłanego towaru oraz są ubezpieczone.
bok_strzalka
Profesjonalne podejście
Profesjonalne podjeście Zawsze dokładamy wszelkich starań, by każdy Klient był zadowolony ze współpracy z naszą firmą. Bardzo nam zależy, by dostarczyć Państwu części wysokiej jakości, a także zaoferować odpowiednią pomoc techniczną. Stawiamy naszego Klienta w centrum zainteresowania i poprzez budowanie zaufania, pragniemy nawiązać z nim długofalową współpracę.
bok_strzalka
Wysoka jakość
Wysoka jakość Współpracujemy z najlepszymi dostawcami z branży automatyki i mechaniki, dlatego możemy zaoferować produkty najwyższej jakości w przystępnych cenach. Ponadto nasi doradcy techniczni oraz elektronicy posiadają dużą wiedzę na temat konstrukcji maszyn, systemów przesuwu liniowego, przeniesienia napêdu oraz obrabiarek CNC, zawsze służą pomocą w doborze odpowiednich części. Ciągle się rozwijamy i pragniem systematycznie podnosić jakość obsługi wszystkich klientów.
bok_strzalka

Gwintowniki i narzynki

Gwintowniki i narzynkiSzeroki wybór gwintowników marki Fanar, YG-1 oraz FENES to podstawa oferty naszego działu „Narzędzia skrawające”. Nasza oferta to przede wszystkim szeroki wybór gwintowników ręcznych, maszynowych, powlekanych, a także narzynek oraz narzędzi specjalnych do gwintowania.
 
Sklep zaopatrzony jest w duże stany magazynowe wysokiej jakości gwintowników do różnego typu stali, począwszy od stali „czarnej”, poprzez stal nierdzewną, a kończąc na stali jakościowej. W naszym dziale znajdują się gwintowniki przystosowane do specjalistycznych gwinciarek pneumatycznych oraz elektrycznych, jak również do maszyn CNC, czyli do obróbki szybkościowej. Firmy FanarYG-1 oraz FENES są uznanymi producentami gwintowników na rynek polski oraz europejski, dlatego zdecydowaliśmy się zaoferować Państwu właśnie narzędzia tych firm. W przypadku gwintowania wałków, rur oraz sworzni i trzpieni polecamy nasze narzynki, przystosowane do pracy z każdym obrabialnym materiałem.
 
Zachęcamy do sprawdzenia oferowanych przez nas gwintowników i narzynek. Są to wyłącznie profesjonalne narzędzia, przystosowane do pracy na maszynach oraz do gwintowania ręcznego i maszynowego.
Jeżeli narzędzia, którego szukasz nie ma w ofercie lub jest dostępne w terminie 3-5 dni, a zależy na czasie napisz handlowy@ebmia.pl, zadzwoń 730 35 35 35  lub wypełnij formularz zapytania. Nasi doradcy handlowi przedstawią dostępne rozwiązania, które skrócą czas dostawy.
Gwintowniki ręczne
kategoria_images/gwintowniki-reczne.png
Gwintowniki maszynowe
kategoria_images/gwintowniki-maszynowe.png
Narzynki
kategoria_images/n1-121001.png
Sprawdziany
kategoria_images/sprawdziany-gwint-zwykly.png
Zestawy narzędzi do gwintowania
kategoria_images/zestaw-wint.png
Preparaty do gwintowania
kategoria_images/preparaty-do-gwintowania.jpg
Akcesoria
kategoria_images/akcesoria.png
 
Informacja o firmie

Akcesoria CNC Elżbieta Taraszkiewicz
ul. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich 18
16-300 Augustów

Skontaktuj się: +48 730 35 35 35
E-mail: handlowy@ebmia.pl

EBMiA.pl - Elementy Budowy Maszyn i Automatyki w ramach witryny używa cookies i podobne technologie w celu realizacji procesu zamówienia oraz zapewnienia usług na najwyższym poziomie. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików, które będą umieszczone w Twoim urządzeniu końcowym. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
© Copyright 2009 - 2017 by EBMiA.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone!!! Zakaz kopiowania materiałów bez zezwolenia.