ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia
grafika
Wyszukiwarka:
Język strony:
Doradztwo techniczne
Doradztwo techczniczneGwarantujemy doradztwo techniczne w zakresie mechaniki, automatyki i budowy maszyn. Szereg wykwalifikowanych doradców technicznych chętnie odpowie na każde pytanie, doradzi, jak wybrać i dopasować produkt do Państwa potrzeb. Wystarczy zadzwonić lub napisać, by rozwiać swoje wątpliwości.
bok_strzalka
Dostępność towaru
Dostępność towaru Dysponujemy dużym stanem asortymentowym, dlatego towar dostępny w magazynie jest wysyłany w ciągu 24 godzin od zamówienia. Zasze dokładamy wszelkich starań, by możliwie jak najbardziej skrócić czas oczekiwania na zamówienie. Wszystkie nasze przesyłki zapewniają odpowiednią ochronę wysyłanego towaru oraz są ubezpieczone.
bok_strzalka
Profesjonalne podejście
Profesjonalne podjeście Zawsze dokładamy wszelkich starań, by każdy Klient był zadowolony ze współpracy z naszą firmą. Bardzo nam zależy, by dostarczyć Państwu części wysokiej jakości, a także zaoferować odpowiednią pomoc techniczną. Stawiamy naszego Klienta w centrum zainteresowania i poprzez budowanie zaufania, pragniemy nawiązać z nim długofalową współpracę.
bok_strzalka
Wysoka jakość
Wysoka jakość Współpracujemy z najlepszymi dostawcami z branży automatyki i mechaniki, dlatego możemy zaoferować produkty najwyższej jakości w przystępnych cenach. Ponadto nasi doradcy techniczni oraz elektronicy posiadają dużą wiedzę na temat konstrukcji maszyn, systemów przesuwu liniowego, przeniesienia napêdu oraz obrabiarek CNC, zawsze służą pomocą w doborze odpowiednich części. Ciągle się rozwijamy i pragniem systematycznie podnosić jakość obsługi wszystkich klientów.
bok_strzalka

Wkrętaki i końcówki

Wkrętaki i końcówki

Wkrętaki, końcówki oraz bityDokręcanie, zakręcanie, przykręcanie, to prace wykonywane każdego dnia w każdej firmie produkcyjnej czy też przemysłowej. Prace te charakteryzują się bardzo często niezwykle wysokim stopniem efektywności, stąd też od wkrętaków, bitów oraz końcówek wymaga się wytrzymałości, trwałości i bezpieczeństwa podczas pracy.

W ofercie EBMiA.pl znajdziecie Państwo pełną gamę narzędzi takich jak:
  • uchwyty pod bity,
  • wkrętaki,
  • zestawy wkrętaków i bitów,
  • bity.

Wszystkie te narzędzia to narzędzia wykonane w najwyższych standardach, gwarantujące efektywność pracy oraz bezpieczeństwo. Uchwyty dostępne są w różnych zestawieniach i końcówkach. Wkrętaki to profesjonalne narzędzia, pozwalające na dokręcanie z wysokim momentem, charakteryzujące się trwałością wykonania. Zestawy dostępne są zarówno w pełnym zakresie, jak i pod konkretne zadania. Bity to precyzyjnie wykonane końcówki dokręcające o wysokim stopniu trwałości, które charakteryzuje najwyższa jakość wykonania.

Zastosowanie wkrętaków i końcówek


Zgodnie z oczekiwaniem naszych klientów i oczekiwaniem rynku, w EBMiA.pl dobraliśmy ofertę tak, aby w pełni została wykorzystana zarówno przez firmy produkcyjne, duże korporacje przemysłowe, jak i niewielkie warsztaty mechaniczne. Wszystkie końcówki, uchwyty, wkrętaki czy same bity zostały dobrane z myślą o zastosowaniach przemysłowych, gdzie wymagana jest dokładność i gdzie obciążenia narzędzi są bardzo duże. Dzięki doborowi narzędzi pod kątem jakości wykonania oraz najlepszego stosunku jakości do ceny, nasi klienci otrzymują produkty w pełni dostosowane do trudnych zastosowań przemysłowych, gdzie jakość, szybkość i bezpieczeństwo pracy są kluczowymi elementami. 
Uchwyty do bitów
Uchwyty do bitów
Kliknij aby zobaczyć listę produktów z tej kategorii
Zestawy
Zestawy
Kliknij aby zobaczyć listę produktów z tej kategorii
 
Informacja o firmie

Akcesoria CNC Elżbieta Taraszkiewicz
ul. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich 18
16-300 Augustów

Skontaktuj się: +48 730 35 35 35
E-mail: handlowy@ebmia.pl

EBMiA.pl - Elementy Budowy Maszyn i Automatyki w ramach witryny używa cookies i podobne technologie w celu realizacji procesu zamówienia oraz zapewnienia usług na najwyższym poziomie. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików, które będą umieszczone w Twoim urządzeniu końcowym. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
© Copyright 2009 - 2017 by EBMiA.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone!!! Zakaz kopiowania materiałów bez zezwolenia.