ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia
grafika
Wyszukiwarka:
Gwarantujemy doradztwo techniczne w zakresie mechaniki, automatyki i budowy maszyn. Szereg wykwalifikowanych doradców technicznych chętnie odpowie na każde pytanie, doradzi, jak wybrać i dopasować produkt do Państwa potrzeb. Wystarczy zadzwonić lub napisać, by rozwiać swoje wątpliwości.
bok_strzalka
Dysponujemy dużym stanem asortymentowym, dlatego towar dostępny w magazynie jest wysyłany w ciągu 24 godzin od zamówienia. Zasze dokładamy wszelkich starań, by możliwie jak najbardziej skrócić czas oczekiwania na zamówienie. Wszystkie nasze przesyłki zapewniają odpowiednią ochronę wysyłanego towaru oraz są ubezpieczone.
bok_strzalka
Towar dostępny z magazynu wysyłamy w ciągu 24 godzin, od momentu realizacji zamówienia.
bok_strzalka
Współpracujemy z najlepszymi dostawcami z branży automatyki i mechaniki, dlatego możemy zaoferować produkty najwyższej jakości w przystępnych cenach. Ponadto nasi doradcy techniczni oraz elektronicy posiadają dużą wiedzę na temat konstrukcji maszyn, systemów przesuwu liniowego, przeniesienia napêdu oraz obrabiarek CNC, zawsze służą pomocą w doborze odpowiednich części. Ciągle się rozwijamy i pragniem systematycznie podnosić jakość obsługi wszystkich klientów.
bok_strzalka
PayU
Rzetelna firma
TAX FREE

Dłuta

Ocena: 4.77 / 5 (13 głosów)    Zaloguj się, aby ocenić.
Dłuto to nadal bardzo popularne ręczne narzędzie. Pod pewnymi względami urządzenia elektryczne nie mogą się z nim równać. Profesjonalne dłuta służą do precyzyjnej obróbki drewna, stąd ich obecność w warsztatach stolarskich. Są też stosowane przez hobbystów lubiących pracę z drewnem. Widać więc jak uniwersalne są to narzędzia. Zdecydowanie warto się w nie zaopatrzyć.
 
Dłuta dostępne w naszym sklepie to w rzeczywistości kilka odmian. Różnią się między innymi materiałem, z którego powstały, posiadamy modele wykonane ze stali chromowo-wanadowej lub chromowo-manganowej. Pojawiają się też różne kształty, oferujemy dłuta płaskie o różnych szerokościach, ale też okrągłe ścierniki do drewna. Dysponujemy też odmianami frezowanymi do obróbki łączeń. Niezależnie od wybranego modelu, opisywane narzędzia reprezentują najwyższą jakość na rynku, ich zakup to gwarantowana satysfakcja.

Nie tylko dłutami jest wypełniona nasza oferta, na stanie posiadamy znacznie więcej narzędzi. Poniższe przykłady to nadal tylko niewielki wycinek większej całości lecz warto mu się przyjrzeć. Do Państwa dyspozycji są między innymi:
Dłuta do drewna 16-25-32 mm, crv YATO
Dłuta do drewna 16-25-32 mm, crv YATO
Więcej informacji
Dłuta przeznaczone do obróbki drewna przez profesjonalistów i hobbystów Dłuta wykonane z gatunkowej stali chromowo - wanadowej o symbolu CrV Ergonomiczna, dwukompozytowa rękojeść, wyprofilowana i odporna na uderzenia Ostrza ze stali chromowo - wanadowej, dodatkowo utwardzane przez hartowanie, szlifowane, -krawędzie fazowane Długość dłut 260 mm W komplecie dłuta o szerokości: 15; 25 i 32 mm
24hjest
minusplus
do przechowalni
106,80 zł (brutto)
86,83 zł (netto)
Dłuto stolarskie 10 mm YATO
Dłuto stolarskie 10 mm YATO
Więcej informacji
Dłuto stolarskie 10 mm.   Dłuto stolarskie służy do ręcznej obróbki drewna suchego lub półsuchego za pomocą punktowego skrawania niewielkich części materiału. Dłuto doskonale współpracuje z młotkami YATO, które umożliwiają precyzyjną i skuteczna pracę dłutem. Dłuta YATO wykonane  są z wysokiej jakości stali chromowo wanadowej 60CrV, która posiada dużą zawartość węgla i jest hartowana wzdłużnie. Dłuta YATO posiadają specjalną geometrię krawędzi tnących, która pozwala na wykonywanie cienkich urobków.   Dane techniczne:   -Rozmiar: 10 (mm) -Materiał: stal 65Mn -Waga: 131 (g)
24hjest
minusplus
do przechowalni
19,20 zł (brutto)
15,61 zł (netto)
Dłuto stolarskie 12 mm YATO
Dłuto stolarskie 12 mm YATO
Więcej informacji
Dłuto stolarskie 12 mm.   Dłuto stolarskie służy do ręcznej obróbki drewna suchego lub półsuchego za pomocą punktowego skrawania niewielkich części materiału. Dłuto doskonale współpracuje z młotkami YATO, które umożliwiają precyzyjną i skuteczna pracę dłutem. Dłuta YATO wykonane  są z wysokiej jakości stali chromowo wanadowej 60CrV, która posiada dużą zawartość węgla i jest hartowana wzdłużnie. Dłuta YATO posiadają specjalną geometrię krawędzi tnących, która pozwala na wykonywanie cienkich urobków.   Dane techniczne:   Rozmiar: 12(mm) Materiał: stal 65Mn Waga: 136(g)
24hjest
minusplus
do przechowalni
20,39 zł (brutto)
16,58 zł (netto)
Dłuto stolarskie 14 mm YATO
Dłuto stolarskie 14 mm YATO
Więcej informacji
Dłuto stolarskie 14 mm.   Dłuto stolarskie służy do ręcznej obróbki drewna suchego lub półsuchego za pomocą punktowego skrawania niewielkich części materiału. Dłuto doskonale współpracuje z młotkami YATO, które umożliwiają precyzyjną i skuteczna pracę dłutem. Dłuta YATO wykonane  są z wysokiej jakości stali chromowo wanadowej 60CrV, która posiada dużą zawartość węgla i jest hartowana wzdłużnie. Dłuta YATO posiadają specjalną geometrię krawędzi tnących, która pozwala na wykonywanie cienkich urobków.   Dane techniczne:   Rozmiar: 14(mm) Materiał: stal 65Mn Waga: 141(g)
3-5 dnijest
minusplus
do przechowalni
20,39 zł (brutto)
16,58 zł (netto)
Dłuto stolarskie 15 mm YATO
Dłuto stolarskie 15 mm YATO
Więcej informacji
Dłuto stolarskie 15 mm.   Dłuto stolarskie służy do ręcznej obróbki drewna suchego lub półsuchego za pomocą punktowego skrawania niewielkich części materiału. Dłuto doskonale współpracuje z młotkami YATO, które umożliwiają precyzyjną i skuteczna pracę dłutem. Dłuta YATO wykonane  są z wysokiej jakości stali chromowo wanadowej 60CrV, która posiada dużą zawartość węgla i jest hartowana wzdłużnie. Dłuta YATO posiadają specjalną geometrię krawędzi tnących, która pozwala na wykonywanie cienkich urobków.   Dane techniczne:   Rozmiar: 15(mm) Materiał: stal 65Mn Waga: 146(g)
24hjest
minusplus
do przechowalni
21,60 zł (brutto)
17,56 zł (netto)
Dłuto stolarskie 16 mm YATO
Dłuto stolarskie 16 mm YATO
Więcej informacji
Dłuto stolarskie 16 mm.   Dłuto stolarskie służy do ręcznej obróbki drewna suchego lub półsuchego za pomocą punktowego skrawania niewielkich części materiału. Dłuto doskonale współpracuje z młotkami YATO, które umożliwiają precyzyjną i skuteczna pracę dłutem. Dłuta YATO wykonane  są z wysokiej jakości stali chromowo wanadowej 60CrV, która posiada dużą zawartość węgla i jest hartowana wzdłużnie. Dłuta YATO posiadają specjalną geometrię krawędzi tnących, która pozwala na wykonywanie cienkich urobków.   Dane techniczne:   Rozmiar: 16(mm) Materiał: stal 65Mn Waga: 148(g)
24hjest
minusplus
do przechowalni
20,93 zł (brutto)
17,02 zł (netto)
Dłuto stolarskie 18 mm YATO
Dłuto stolarskie 18 mm YATO
Więcej informacji
Dłuto stolarskie 18 mm.   Dłuto stolarskie służy do ręcznej obróbki drewna suchego lub półsuchego za pomocą punktowego skrawania niewielkich części materiału. Dłuto doskonale współpracuje z młotkami YATO, które umożliwiają precyzyjną i skuteczna pracę dłutem. Dłuta YATO wykonane  są z wysokiej jakości stali chromowo wanadowej 60CrV, która posiada dużą zawartość węgla i jest hartowana wzdłużnie. Dłuta YATO posiadają specjalną geometrię krawędzi tnących, która pozwala na wykonywanie cienkich urobków.   Dane techniczne:   Rozmiar: 18(mm) Materiał: stal 65Mn Waga: 151(g)
24hjest
minusplus
do przechowalni
21,55 zł (brutto)
17,52 zł (netto)
Dłuto stolarskie 20mm YATO
Dłuto stolarskie 20mm YATO
Więcej informacji
Dłuto stolarskie 20 mm.   Dłuto stolarskie służy do ręcznej obróbki drewna suchego lub półsuchego za pomocą punktowego skrawania niewielkich części materiału. Dłuto doskonale współpracuje z młotkami YATO, które umożliwiają precyzyjną i skuteczna pracę dłutem. Dłuta YATO wykonane  są z wysokiej jakości stali chromowo wanadowej 60CrV, która posiada dużą zawartość węgla i jest hartowana wzdłużnie. Dłuta YATO posiadają specjalną geometrię krawędzi tnących, która pozwala na wykonywanie cienkich urobków.   Dane techniczne:   Rozmiar: 20(mm) Materiał: stal 65Mn Waga: 153(g)
24hjest
minusplus
do przechowalni
22,80 zł (brutto)
18,54 zł (netto)
Dłuto stolarskie 22 mm YATO
Dłuto stolarskie 22 mm YATO
Więcej informacji
Dłuto stolarskie 22 mm.   Dłuto stolarskie służy do ręcznej obróbki drewna suchego lub półsuchego za pomocą punktowego skrawania niewielkich części materiału. Dłuto doskonale współpracuje z młotkami YATO, które umożliwiają precyzyjną i skuteczna pracę dłutem. Dłuta YATO wykonane  są z wysokiej jakości stali chromowo wanadowej 60CrV, która posiada dużą zawartość węgla i jest hartowana wzdłużnie. Dłuta YATO posiadają specjalną geometrię krawędzi tnących, która pozwala na wykonywanie cienkich urobków.   Dane techniczne:   Rozmiar: 22(mm) Materiał: stal 65Mn Waga: 157(g)
24hjest
minusplus
do przechowalni
22,80 zł (brutto)
18,54 zł (netto)
Dłuto stolarskie 25mm YATO
Dłuto stolarskie 25mm YATO
Więcej informacji
Dłuto stolarskie 25 mm.   Dłuto stolarskie służy do ręcznej obróbki drewna suchego lub półsuchego za pomocą punktowego skrawania niewielkich części materiału. Dłuto doskonale współpracuje z młotkami YATO, które umożliwiają precyzyjną i skuteczna pracę dłutem   Dane techniczne:   Rozmiar: 25(mm) Materiał: stal 65Mn Waga: 192(g)
24hjest
minusplus
do przechowalni
24,00 zł (brutto)
19,51 zł (netto)
Dłuto stolarskie 28mm YATO
Dłuto stolarskie 28mm YATO
Więcej informacji
Dłuto stolarskie 28 mm.   Dłuto stolarskie służy do ręcznej obróbki drewna suchego lub półsuchego za pomocą punktowego skrawania niewielkich części materiału. Dłuto doskonale współpracuje z młotkami YATO, które umożliwiają precyzyjną i skuteczna pracę dłutem. Dłuta YATO wykonane  są z wysokiej jakości stali chromowo wanadowej 60CrV, która posiada dużą zawartość węgla i jest hartowana wzdłużnie. Dłuta YATO posiadają specjalną geometrię krawędzi tnących, która pozwala na wykonywanie cienkich urobków.   Dane techniczne:   Rozmiar: 28(mm) Materiał: stal 65Mn Waga: 174(g)
24hjest
minusplus
do przechowalni
24,00 zł (brutto)
19,51 zł (netto)
Dłuto stolarskie 35mm YATO
Dłuto stolarskie 35mm YATO
Więcej informacji
Dłuto stolarskie 35 mm.   Dłuto stolarskie służy do ręcznej obróbki drewna suchego lub półsuchego za pomocą punktowego skrawania niewielkich części materiału. Dłuto doskonale współpracuje z młotkami YATO, które umożliwiają precyzyjną i skuteczna pracę dłutem. Dłuta YATO wykonane  są z wysokiej jakości stali chromowo wanadowej 60CrV, która posiada dużą zawartość węgla i jest hartowana wzdłużnie. Dłuta YATO posiadają specjalną geometrię krawędzi tnących, która pozwala na wykonywanie cienkich urobków.   Dane techniczne:   Rozmiar: 35(mm) Materiał: stal 65Mn Waga: 182(g)
24hjest
minusplus
do przechowalni
25,19 zł (brutto)
20,48 zł (netto)
Dłuto stolarskie 38 mm YATO
Dłuto stolarskie 38 mm YATO
Więcej informacji
Dłuto stolarskie 38 mm.   Dłuto stolarskie służy do ręcznej obróbki drewna suchego lub półsuchego za pomocą punktowego skrawania niewielkich części materiału. Dłuto doskonale współpracuje z młotkami YATO, które umożliwiają precyzyjną i skuteczna pracę dłutem. Dłuta YATO wykonane  są z wysokiej jakości stali chromowo wanadowej 60CrV, która posiada dużą zawartość węgla i jest hartowana wzdłużnie. Dłuta YATO posiadają specjalną geometrię krawędzi tnących, która pozwala na wykonywanie cienkich urobków.   Dane techniczne:   Rozmiar: 38(mm) Materiał: stal 65Mn Waga: 188(g)
24hjest
minusplus
do przechowalni
26,41 zł (brutto)
21,47 zł (netto)
Zestaw dłut do drewna 10-16-20-25mm YATO
Zestaw dłut do drewna 10-16-20-25mm YATO
Więcej informacji
-indeks YT-6260 -materiał stal CrV60 -waga brutto (g) 975 -twardość (hrc) 58-60 -uchwyt Drewno jesionowe
3-5 dnijest
minusplus
do przechowalni
70,80 zł (brutto)
57,56 zł (netto)
Dłuta stolarskie PREMIUM zestaw 6/12/20/26mm NAREX
Dłuta stolarskie PREMIUM zestaw 6/12/20/26mm NAREX
Więcej informacji
Dłuta płaskie fazowane firmy Narex Możliwość operowania dłutem w krawędzie boczne dają możliwość operowania dłutami w narożnikach Pozwalają obrabiać powierzchnie połączeń na wczepy (np. jaskółczy ogon) Część robocza wykonana ze stali chromowo-manganowej o twardości 59 HRc Rękojeść do pobijania wykonana z bejcowanego drewna grabowego
3-5 dnijest
minusplus
do przechowalni
169,74 zł (brutto)
138,00 zł (netto)
Dłuta stolarskie PREMIUM zestaw 8/10/16/32mm NAREX
Dłuta stolarskie PREMIUM zestaw 8/10/16/32mm NAREX
Więcej informacji
Nazwa: dłuta płaskie fazowane firmy Narex Przeznaczenie: możliwość operowania dłutem w krawędzie boczne dają możliwość operowania dłutami w narożnikach pozwalają obrabiać powierzchnie połączeń na wczepy (np. jaskółczy ogon) Cechy: część robocza wykonana ze stali chromowo-manganowej o twardości 59 HRc rękojeść do pobijania wykonana z bejcowanego drewna grabowego
3-5 dnijest
minusplus
do przechowalni
175,89 zł (brutto)
143,00 zł (netto)
Dłuto stolarskie 8 mm YATO
Dłuto stolarskie 8 mm YATO
Więcej informacji
Dłuto stolarskie 8 mm. Dłuto stolarskie służy do ręcznej obróbki drewna suchego lub półsuchego za pomocą punktowego skrawania niewielkich części materiału.  Dłuto doskonale współpracuje z młotkami YATO, które umożliwiają precyzyjną i skuteczna pracę dłutem.  Dłuta YATO wykonane  są z wysokiej jakości stali chromowo wanadowej 60CrV, która posiada dużą zawartość węgla i jest hartowana wzdłużnie.  Dłuta YATO posiadają specjalną geometrię krawędzi tnących, która pozwala na wykonywanie cienkich urobków.    Dane techniczne: Rozmiar: 8 (mm) Materiał: stal 65Mn Waga: 125 (g)
3-5 dnijest
minusplus
do przechowalni
19,20 zł (brutto)
15,61 zł (netto)
Dłuto stolarskie PREMIUM 28mm NAREX
Dłuto stolarskie PREMIUM 28mm NAREX
Więcej informacji
3-5 dnijest
minusplus
do przechowalni
68,02 zł (brutto)
55,30 zł (netto)
Dłuto stolarskie PREMIUM 30mm NAREX
Dłuto stolarskie PREMIUM 30mm NAREX
Więcej informacji
24hjest
minusplus
do przechowalni
68,02 zł (brutto)
55,30 zł (netto)
Dłuto stolarskie PREMIUM 32mm NAREX
Dłuto stolarskie PREMIUM 32mm NAREX
Więcej informacji
24hjest
minusplus
do przechowalni
68,02 zł (brutto)
55,30 zł (netto)
 
Informacja o firmie

Akcesoria CNC Elżbieta Taraszkiewicz

ul. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich 18
16-300 Augustów

Skontaktuj się: +48 730 35 35 35
E-mail: handlowy@ebmia.pl

 • baldor
 • bea
 • cx
 • elatech
 • elte
 • gates
 • hiwin
 • ina_fag
 • ktr
 • nsk
 • rw
 • sit
 • skf
 • stendalto
 • thk
 • spamel
 • optibelt
 • loctite
 • timken
 • chiorino
 • megadyne
 • flt
 • igus
 • fenes
 • apx
 • rocol
 • alutec
 • klingspor
 • teknomotor
 • leadshine
 • pafana
 • irwin
 • baildon
 • vtx
 • andre
 • bester
 • bosch
 • crc
 • dichtomatik
 • elesa
 • esab
 • fatek
 • helios
 • kress
 • lenze
 • lg
 • lincoln
 • mitutoyo
 • mean well
 • rocol
 • sandvik
 • stomil sanok
 • weintek
 • ypc
EBMiA.pl - Elementy Budowy Maszyn i Automatyki w ramach witryny używa cookies i podobne technologie w celu realizacji procesu zamówienia oraz zapewnienia usług na najwyższym poziomie. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików, które będą umieszczone w Twoim urządzeniu końcowym. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
© Copyright 2009 - 2019 by EBMiA.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone!!! Zakaz kopiowania materiałów bez zezwolenia.