Mocowanie uchwyt wrzeciona fi 80mm

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

Mocowanie uchwyt wrzeciona fi 80mm

Indeks: IW-CNC-D80
Kategoria: Mocowanie silnika
EAN: 0089926067830
Waga: 1 kg
0 Przedmiot
Parametry:
Wielkość mocowania:fi80
Producent: Wagney
ZAMÓW OBRÓBKĘ
Zapytaj o produkt

Zapytaj o Mocowanie uchwyt wrzeciona fi 80mm

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon

Uchwyt aluminiowy do wrzecion chłodzonego wodą (średnica 80 mm)

Nasz aluminiowy uchwyt został specjalnie zaprojektowany, aby umożliwić bezpieczne i stabilne mocowanie wrzeciona chłodzonego wodą o średnicy 80 mm do maszyny. Główne cechy i zalety tego uchwytu to:

 1. Solidna Konstrukcja: Wykonany z wysokiej jakości aluminium, uchwyt gwarantuje wytrzymałość i trwałość, co jest kluczowe dla stabilności wrzeciona podczas pracy.

 2. Chłodzenie Wodne: Ten uchwyt jest kompatybilny z wrzecionami o okrągłym korpusie różnych producentów; chłodzenie wodne pomaga w utrzymaniu optymalnych temperatur i zapobiega przegrzewaniu się wrzeciona.

 3. Łatwy Montaż: Dzięki prostemu montażowi można szybko i sprawnie przymocować wrzeciono do maszyny, bez konieczności zaawansowanych umiejętności technicznych.

 4. Stabilność i Precyzja: Uchwyt zapewnia stabilność wrzeciona podczas obróbki, co przekłada się na lepszą precyzję i jakość wykończenia detalu.

 5. Uniwersalność: Pasuje do wrzecion o średnicy 80 mm różnych producentów, co czyni go uniwersalnym rozwiązaniem dla różnych maszyn i zastosowań.

Ten uchwyt to niezbędne narzędzie dla wszystkich, którzy pracują z wrzecionami chłodzonymi wodą. Dzięki niemu masz pewność, że Twoje wrzeciona będą bezpiecznie i efektywnie zamocowane, co przekłada się na poprawę jakości obróbki i wydajności maszyny.

 • Uchwyt, mocowanie wrzeciona CNC 80mm
 • Uchwyt do wrzeciona fi 80 mm
 • Materiał: korpus odlewany aluminiowy
 • W komplecie mocowanie/uchwyt do wrzeciona + 3 śruby

Wymiary:

 • podstawa/stopa uchwytu: 148x78 mm
 • całkowita wysokość uchwytu:107 mm
Dane techniczne
Wielkość mocowania
fi80