ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia
grafika
Wyszukiwarka:
Język strony:
Doradztwo techniczne
Doradztwo techczniczneGwarantujemy doradztwo techniczne w zakresie mechaniki, automatyki i budowy maszyn. Szereg wykwalifikowanych doradców technicznych chętnie odpowie na każde pytanie, doradzi, jak wybrać i dopasować produkt do Państwa potrzeb. Wystarczy zadzwonić lub napisać, by rozwiać swoje wątpliwości.
bok_strzalka
Dostępność towaru
Dostępność towaru Dysponujemy dużym stanem asortymentowym, dlatego towar dostępny w magazynie jest wysyłany w ciągu 24 godzin od zamówienia. Zasze dokładamy wszelkich starań, by możliwie jak najbardziej skrócić czas oczekiwania na zamówienie. Wszystkie nasze przesyłki zapewniają odpowiednią ochronę wysyłanego towaru oraz są ubezpieczone.
bok_strzalka
Profesjonalne podejście
Profesjonalne podjeście Zawsze dokładamy wszelkich starań, by każdy Klient był zadowolony ze współpracy z naszą firmą. Bardzo nam zależy, by dostarczyć Państwu części wysokiej jakości, a także zaoferować odpowiednią pomoc techniczną. Stawiamy naszego Klienta w centrum zainteresowania i poprzez budowanie zaufania, pragniemy nawiązać z nim długofalową współpracę.
bok_strzalka
Wysoka jakość
Wysoka jakość Współpracujemy z najlepszymi dostawcami z branży automatyki i mechaniki, dlatego możemy zaoferować produkty najwyższej jakości w przystępnych cenach. Ponadto nasi doradcy techniczni oraz elektronicy posiadają dużą wiedzę na temat konstrukcji maszyn, systemów przesuwu liniowego, przeniesienia napêdu oraz obrabiarek CNC, zawsze służą pomocą w doborze odpowiednich części. Ciągle się rozwijamy i pragniem systematycznie podnosić jakość obsługi wszystkich klientów.
bok_strzalka
PayU
Rzetelna firma
TAX FREE

Gałki i rękojeści

Oceń jako pierwszy (0 głosów)    Zaloguj się, aby ocenić.
Gałki i rękojeściGałki oraz specjalne rękojeści to podzespoły, które należą do podstawy ostatecznego wykonania maszyny. Dzięki nim, możliwe jest poruszanie, precyzyjne ustawianie oraz przemieszczanie się części i podzespołów w maszynie. Gałki i rękojeści są powszechnie stosowane w maszynach jednostkowych, w liniach produkcyjnych oraz w obrabiarkach, zarówno sterowanych numerycznie jak i konwencjonalnych. Gałki oraz rękojeści mogą również pełnić rolę zderzaków lub elementów pozycjonujących w zależności od sposobu ich mocowania oraz w zależności od tego, jak zakłada ich użycie koncepcja wykonania maszyny.
 
W sklepie EBMiA.pl doskonale wiemy, że gałki i rękojeści, choć pozornie są mało istotnymi podzespołami, to w maszynach znaleźć się muszą. Oprócz tego posiadamy szeroki wybór pokręteł, które doskonale sprawdzają się przy przemieszczaniu i pozycjonowaniu dużych oraz ciężkich mechanizmów. Zróżnicowane typy gałek, pokręteł i rękojeści pozwolą Państwu z łatwością dostosować je do swoich potrzeb. Dzięki temu z powodzeniem możecie wykorzystywać je na szeroką skalę w maszynach i urządzeniach.
Gałki kuliste DIN 319
kategoria_images/galki-din-319-elesa.jpg
Ramię dźwigni GN 310
kategoria_images/ramie-dzwigni-gn-310-elesa.jpg
Piasty rozcięte GN 150
kategoria_images/piasty-rozciete-gn150.jpg
Rękojeść nakręcana I.280
kategoria_images/mechanika/i-280.jpg
Rękojeść wciskana I.580 N
kategoria_images/mechanika/i-580-n.jpg
Rękojeść nakręcana I.622
kategoria_images/rekojesci-622.jpg
Rękojeść wciskana I.622 N
kategoria_images/mechanika/i-622-n.jpg
I.622 N-CLEAN
kategoria_images/mechanika/i-622-n-clean.jpg
I.137
kategoria_images/i137.jpg
Rękojeści I.281
kategoria_images/i.281.jpg
Rękojeści I.281+X
kategoria_images/rekojesc-i-281-x.jpg
Rękojeści I.281+X+GH
kategoria_images/rekojesci-i-281-x-gh.jpg
Rękojeści I.222
kategoria_images/I222.jpg
Rękojeści I.601
kategoria_images/i601.jpg
Rękojeści I.601 INOX
kategoria_images/i601.jpg
Rękojeści GN 798
kategoria_images/gn798.jpg
Pokrętła czteroramienne GN 213
kategoria_images/gn213.jpg
Rękojeść I.167
kategoria_images/rekojesc-i-167.jpg
 
Informacja o firmie

Akcesoria CNC Elżbieta Taraszkiewicz
ul. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich 18
16-300 Augustów

Skontaktuj się: +48 730 35 35 35
E-mail: handlowy@ebmia.pl

EBMiA.pl - Elementy Budowy Maszyn i Automatyki w ramach witryny używa cookies i podobne technologie w celu realizacji procesu zamówienia oraz zapewnienia usług na najwyższym poziomie. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików, które będą umieszczone w Twoim urządzeniu końcowym. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
© Copyright 2009 - 2017 by EBMiA.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone!!! Zakaz kopiowania materiałów bez zezwolenia.