Łożysko kulkowe zwykłe 635 ZZ.CX

Ocena: 5.00 / 5
Indeks: L0101-001-5662
Kategoria: Łożyska kulkowe zwykłe
EAN: 102819
0 Przedmiot
Parametry:
Średnica wewnętrzna d [mm]:5.00
Średnica zewnętrzna D [mm]:19.00
Szerokość B [mm]:6.00
Zabudowa:2Z
Luz:-
Producent: Complex IQ Sp. z o.o.

Wysyłamy z magazynu w 3 - 5 dni

Dostawa od 12,00 zł i
Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
2,10 zł

1,71 zł bez VAT

Cena Brutto / szt.

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Łożysko kulkowe zwykłe 635 ZZ.CX

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon
730 35 35 35
Łożyska kulkowe zwykłe jednorzędowe, dwurzędowe

Łożysko kulkowe typu 635 ZZ jest łożyskiem kulkowym posiadającym 1 rząd kulek o średnicy zewnętrznej wynoszącej 19,00 i średnicy wewnętrznej wynoszącej 5,00. Łożysko 635 ZZ charakteryzuje się możliwością przenoszenia obciążeń promieniowych oraz osiowych i ze względu na swoje właściwości mechaniczne oraz możliwości, wykorzystywane jest w bardzo szerokim stopniu w przemyśle, branży maszynowej oraz w branży transportu bliskiego.

Producent łożyska o to, żeby zachowane były wszystkie techniczne aspekty i właściwości łożyska kulowego oraz jego wytrzymałość na dodatkowe obciążenia. Łożysko pozwala na stosowanie go również na wałach i osiach obracających się z dużą prędkością. Łożysko posiada niezwykle wysoką odporność na działanie sił promieniowych i osiowych.

Łożysko 635 ZZ jest łożyskiem kulowym, zatem charakteryzuje się wysokim stopniem uniwersalności i bardzo prostą, a co za tym idzie, niezwykle zwartą konstrukcją. Pozwala to na pracę w trudnych warunkach, oraz nie wymaga częstej konserwacji. Doskonale sprawdza się jako stosowane w obudowie z dodatkowymi uszczelnieniami. Odporne jest na brak wysokiej osiowości wału, ze względu na zastosowanie elementów tocznych w postaci kulek, które pozwalają na przenoszenie dwóch par sił.

Doskonałe techniczne parametry, niezwykle wysoki stopień trwałości oraz niska cena, to największe zalety łożyska 635 ZZ. Zastosowanie dodatkowej zabudowy 2Z pozwala na ustabilizowanie pracy łożyska oraz osiągnięcie lepszych właściwości mechanicznych niezbędnych przy bardzo dużych prędkościach obrotowych lub przy przenoszeniu większych sił osiowych bądź promieniowych.

Dane techniczne
Średnica wewnętrzna d [mm]
5.00
Średnica zewnętrzna D [mm]
19.00
Szerokość B [mm]
6.00
Zabudowa
2Z
Luz
-
Oznaczenie
635 ZZ