Łożysko kulkowe zwykłe 609 ZZ 9x24x7

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

Łożysko kulkowe zwykłe 609 ZZ 9x24x7

Indeks: L0101-001-3276
Kategoria: Łożyska kulkowe zwykłe
Waga: 0.01 kg
3 Przedmioty
Parametry:
Średnica wewnętrzna d [mm]:9
Średnica zewnętrzna D [mm]:24
Szerokość B [mm]:7
Zabudowa:2Z
Luz:normalny

Wysyłamy z magazynu w 24h

Dostawa od 11,50 zł i
Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
1,82 zł

1,48 zł bez VAT

Cena Brutto / szt.

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Łożysko kulkowe zwykłe 609 ZZ 9x24x7

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon

Łożyska kulkowe zwykłe

Łożyska kulkowe zwykłe są najczęściej wykorzystywanym w przemyśle oraz branży maszynowej typem łożyska. Olbrzymia ilość serii oraz typów łożysk kulkowych zwykłych sprawia, że łożyska te łatwo dobrać i jednocześnie łatwo zastąpić w razie ich nieprawidłowej pracy. Prosta, nierozłączna konstrukcja pozwala pracować im na dużych prędkościach, gwarantuje trwałość oraz efektywność podczas pracy. Co więcej, prosta konstrukcja nie wymaga częstej obsługi łożysk, dzięki czemu ich konserwacja opiera się na podstawowych czynnościach, takich jak smarowanie.

Zastosowanie i budowa

Łożyska kulkowe zwykłe serii 60 są łożyskami nierozłącznymi. Dzięki temu ich praca na dużych prędkościach nie powoduje uszkodzenia łożyska ani uszkodzenia pierścieni. Łożyska z serii 60 posiadają 1 rząd kulek. Prosta i zwarta konstrukcja pozwala na łatwą wymianę oraz pracę w trudnych warunkach przemysłowych. Łożyska kulkowe zwykłe są bardzo szeroko stosowane w przemyśle, również w przemyśle ciężkim, gdzie warunki są niezwykle trudne. Łożysko kulkowe zwykłe zbudowane jest z dwóch pierścieni – zewnętrznego oraz wewnętrznego a także koszyka z kulkami. Łożyska kulkowe zwykłe stosowane są bardzo często w niewielkich rozmiarach. Żaden inny typ łożysk nie jest w stanie przy zachowaniu niewielkich wymiarów wytrzymać tak dużych prędkości obrotowych. Dlatego ich zastosowanie jest tak bardzo szerokie.

Parametry techniczne

Zastosowanie łożysk kulkowych w przemyśle to efekt wysokiej funkcjonalności. Łożyska 609 ZZ charakteryzują się bardzo dużymi prędkościami obrotowymi. Średnica zewnętrzna łożyska to 24,00, natomiast wewnętrzna to 9,00. Stabilna, prosta i trwała konstrukcja łożysk 609 ZZ pozwala na efektywną i stabilną pracę na dużych prędkościach obrotowych. .

Łożyska kulkowe zwykłe jednorzędowe, dwurzędowe
Dane techniczne
Średnica wewnętrzna d [mm]
9
Średnica zewnętrzna D [mm]
24
Szerokość B [mm]
7
Zabudowa
2Z
Luz
normalny
Flansza [mm]
nie
nierdzewne
nie
Oznaczenie
609