Łożysko kulkowe zwykłe nierdzewne z flanszą 618/3 ( SF683 ) ZZ EZO 3x7x3

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

Łożysko kulkowe zwykłe nierdzewne z flanszą 618/3 ( SF683 ) ZZ EZO 3x7x3

Indeks: L0101-001-2887
Kategoria: Łożyska kulkowe zwykłe
Waga: 0.002 kg
0 Przedmiot
Parametry:
Średnica wewnętrzna d [mm]:3
Średnica zewnętrzna D [mm]:7
Szerokość B [mm]:3
Zabudowa:2Z
Luz:normalny
Producent: EZO

Wysyłamy z magazynu w 3 - 5 dni

Dostawa od 11,50 zł i
Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
30,75 zł
Cena Brutto / szt.

25,00 zł bez VAT

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Łożysko kulkowe zwykłe nierdzewne z flanszą 618/3 ( SF683 ) ZZ EZO 3x7x3

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon

Łożysko 683 2Z NIERDZ Z FLANSZ jest łożyskiem kulkowym zwykłym posiadającym 1 rząd kulek. Łożysko o wymiarze wewnętrznym 3,00 oraz wymiarze zewnętrznym 7,00 pozwala na łożyskowanie wałów oraz osi. Wykonane w zabudowie 2Z. Łożysko 683 2Z NIERDZ Z FLANSZ zostało wyprodukowane przez firmę EZO, znanego na całym świecie, czołowego producenta łożysk kulkowych.

Łożysko 683 2Z NIERDZ Z FLANSZ dzięki prostej i zwartej konstrukcji może przenosić obciążenia wzdłużne oraz poprzeczne. Pozwala przenosić obciążenia w dwóch płaszczyznach nawet przy osiągnięciu bardzo wysokich prędkości obrotowych,dzięki temu łożysko to jest niezwykle rozpowszechnione w przemyśle. Firma EZO, która jest uznanym producentem, gwarantuje swoją marką trwałość tego łożyska oraz jego wysoki poziom efektywności mechanicznej.

Konserwacja i właściwości mechaniczne

Łożysko kulkowe 683 2Z NIERDZ Z FLANSZ jest łożyskiem, które napełnione jest odpowiednim środkiem smarującym bezpośrednio przez producenta, firmę EZO. Dzięki temu rozwiązaniu minimalizuje się potrzebę związaną z dodatkową konserwacją oraz przeglądem łożyska, które może pracować w trudnych warunkach przemysłowych, również przy dużym zapyleniu, dzięki zastosowaniu specjalnych blaszek osłonowych lub dodatkowych gum uszczelniających.} Łożysko to może pracować w szerokim zakresie temperaturowym, począwszy od -30 stopni Celsjusza, skończywszy nawet na 100 stopniach Celsjusza. {#C5Zwarta budowa oraz luz rzędu 2Z zapewniają bardzo stabilną pracę łożyska nawet w trybie ciągłym.

Łożysko 683 2Z NIERDZ Z FLANSZ jest łożyskiem łatwym w montażu i demontażu. Prosta konstrukcja to również stosunkowo niska cena łożyska, dzięki czemu jest ono powszechnie stosowane w branży przemysłowej oraz w branży mechanicznej. Nowoczesna technologia produkcji pozwala na osiąganie bardzo wysokich parametrów mechanicznych oraz wytrzymałościowych.

Łożyska kulkowe zwykłe jednorzędowe, dwurzędowe
Dane techniczne
Średnica wewnętrzna d [mm]
3
Średnica zewnętrzna D [mm]
7
Szerokość B [mm]
3
Zabudowa
2Z
Luz
normalny
Flansza [mm]
tak
nierdzewne
tak
Oznaczenie
618/3