Łożysko kulkowe zwykłe 619/5.ZZ

Ocena: 4.78 / 5
Indeks: L0101-001-5071
Kategoria: Łożyska kulkowe zwykłe
EAN: 12471
11 Przedmioty
Parametry:
Średnica wewnętrzna d [mm]:5.00
Średnica zewnętrzna D [mm]:13.00
Szerokość B [mm]:4.00
Zabudowa:2Z
Luz:-
Producent: QC - Quality Control

Wysyłamy z magazynu w 24h

Dostawa od 12,00 zł i
Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
3,10 zł

2,52 zł bez VAT

Cena Brutto / szt.

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Łożysko kulkowe zwykłe 619/5.ZZ

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon
730 35 35 35
Łożyska kulkowe zwykłe jednorzędowe, dwurzędowe

Łożyska kulkowe zwykłe

Łożyska kulkowe zwykłe są najczęściej wykorzystywanym w przemyśle oraz branży maszynowej typem łożyska. Olbrzymia ilość serii oraz typów łożysk kulkowych zwykłych sprawia, że łożyska te łatwo dobrać i jednocześnie łatwo zastąpić w razie ich nieprawidłowej pracy. Prosta, nierozłączna konstrukcja pozwala pracować im na dużych prędkościach, gwarantuje trwałość oraz efektywność podczas pracy. Co więcej, prosta konstrukcja nie wymaga częstej obsługi łożysk, dzięki czemu ich konserwacja opiera się na podstawowych czynnościach, takich jak smarowanie.

Zastosowanie i budowa

Łożyska kulkowe zwykłe serii 619 są łożyskami nierozłącznymi. Dzięki temu ich praca na dużych prędkościach nie powoduje uszkodzenia łożyska ani uszkodzenia pierścieni. Łożyska z serii 619 posiadają 1 rząd kulek. Prosta i zwarta konstrukcja pozwala na łatwą wymianę oraz pracę w trudnych warunkach przemysłowych. Łożyska kulkowe zwykłe są bardzo szeroko stosowane w przemyśle, również w przemyśle ciężkim, gdzie warunki są niezwykle trudne. Łożysko kulkowe zwykłe zbudowane jest z dwóch pierścieni – zewnętrznego oraz wewnętrznego a także koszyka z kulkami. Łożyska kulkowe zwykłe stosowane są bardzo często w niewielkich rozmiarach. Żaden inny typ łożysk nie jest w stanie przy zachowaniu niewielkich wymiarów wytrzymać tak dużych prędkości obrotowych. Dlatego ich zastosowanie jest tak bardzo szerokie.

Parametry techniczne

Zastosowanie łożysk kulkowych w przemyśle to efekt wysokiej funkcjonalności. Łożyska 619/5 ZZ charakteryzują się bardzo dużymi prędkościami obrotowymi. Średnica zewnętrzna łożyska to 13,00, natomiast wewnętrzna to 5,00. Stabilna, prosta i trwała konstrukcja łożysk 619/5 ZZ pozwala na efektywną i stabilną pracę na dużych prędkościach obrotowych. .

Dane techniczne
Średnica wewnętrzna d [mm]
5.00
Średnica zewnętrzna D [mm]
13.00
Szerokość B [mm]
4.00
Zabudowa
2Z
Luz
-
Oznaczenie
619/5 ZZ