Łożysko kulkowe zwykłe 6305 FŁT 25x62x17

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

Łożysko kulkowe zwykłe 6305 FŁT 25x62x17

Indeks: L0101-001-0911
Kategoria: Łożyska kulkowe zwykłe
Waga: 0.215 kg
1 Przedmiot
Parametry:
Średnica wewnętrzna d [mm]:25
Średnica zewnętrzna D [mm]:62
Szerokość B [mm]:17
Zabudowa:brak
Luz:normalny
Producent: FŁT

Wysyłamy z magazynu w 24h

Dostawa od 11,50 zł i
Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
15,52 zł

12,62 zł bez VAT

Cena Brutto / szt.

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Łożysko kulkowe zwykłe 6305 FŁT 25x62x17

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon

Łożyska kulkowe zwykłe

Łożyska kulkowe zwykłe są najczęściej wykorzystywanym w przemyśle oraz branży maszynowej typem łożyska. Olbrzymia ilość serii oraz typów łożysk kulkowych zwykłych sprawia, że łożyska te łatwo dobrać i jednocześnie łatwo zastąpić w razie ich nieprawidłowej pracy. Prosta, nierozłączna konstrukcja pozwala pracować im na dużych prędkościach, gwarantuje trwałość oraz efektywność podczas pracy. Co więcej, prosta konstrukcja nie wymaga częstej obsługi łożysk, dzięki czemu ich konserwacja opiera się na podstawowych czynnościach, takich jak smarowanie.

Zastosowanie i budowa

Łożyska kulkowe zwykłe serii 63 są łożyskami nierozłącznymi. Dzięki temu ich praca na dużych prędkościach nie powoduje uszkodzenia łożyska ani uszkodzenia pierścieni. Łożyska z serii 63 posiadają 1 rząd kulek. Prosta i zwarta konstrukcja pozwala na łatwą wymianę oraz pracę w trudnych warunkach przemysłowych. Łożyska kulkowe zwykłe są bardzo szeroko stosowane w przemyśle, również w przemyśle ciężkim, gdzie warunki są niezwykle trudne. Łożysko kulkowe zwykłe zbudowane jest z dwóch pierścieni – zewnętrznego oraz wewnętrznego a także koszyka z kulkami. Łożyska kulkowe zwykłe stosowane są bardzo często w niewielkich rozmiarach. Żaden inny typ łożysk nie jest w stanie przy zachowaniu niewielkich wymiarów wytrzymać tak dużych prędkości obrotowych. Dlatego ich zastosowanie jest tak bardzo szerokie.

Parametry techniczne

Zastosowanie łożysk kulkowych w przemyśle to efekt wysokiej funkcjonalności. Łożyska 6305 wyprodukowane przez FŁT charakteryzują się bardzo dużymi prędkościami obrotowymi. Średnica zewnętrzna łożyska to 62,00, natomiast wewnętrzna to 25,00. Stabilna, prosta i trwała konstrukcja łożysk 6305 pozwala na efektywną i stabilną pracę na dużych prędkościach obrotowych. .

Łożyska kulkowe zwykłe jednorzędowe, dwurzędowe
Dane techniczne
Średnica wewnętrzna d [mm]
25
Średnica zewnętrzna D [mm]
62
Szerokość B [mm]
17
Zabudowa
brak
Luz
normalny
Flansza [mm]
nie
nierdzewne
nie
Oznaczenie
6305