Roboty medyczne

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

Roboty medyczne

Indeks: K0101-001-0048
Kategoria: Książki techniczne
EAN: 9788320437065
Waga: 0.36 kg
1 Przedmiot
Autor: Podsędkowski Leszek Rok wydania: 2010 Oprawa: Miękka Format: 16.5x23.5cm Pierwsza na rynku książka o tej tematyce. Przedstawiająca najnowsze osiągnięcia w dziedzinie konstrukcji robotów medycznych i ich zastosowań do prowadzenia zabiegów operacyjnych. W mniejszej książce autor podsumował swoją wiedzę i doświadczenie zdobyte w ciągu 8 lat pracy nad projektowaniem robotów...

Producent: REA

Wysyłamy z magazynu w 24h

Dostawa od 11,50 zł i
Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
99,67 zł

94,92 zł bez VAT

Cena Brutto / szt.

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Roboty medyczne

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon

Autor: Podsędkowski Leszek
Rok wydania: 2010     Oprawa: Miękka     Format: 16.5x23.5cm

Pierwsza na rynku książka o tej tematyce. Przedstawiająca najnowsze osiągnięcia w dziedzinie konstrukcji robotów medycznych i ich zastosowań do prowadzenia zabiegów operacyjnych.


W mniejszej książce autor podsumował swoją wiedzę i doświadczenie zdobyte w ciągu 8 lat pracy nad projektowaniem robotów medycznych. W pierwszej części zawarł dość szeroki przegląd istniejących konstrukcji robotów medycznych. podzielonych na kategorie ze względu na zastosowanie. Na początku każdego rozdziału poświęconego danej grupie robotów nakreślił wymagania. jakie muszą one spełnić. W drugiej części książki opisał budowę poszczególnych podzespołów robotów. Najszerzej przedstawił mechaniczne aspekty konstrukcji. a także kierunki rozwoju robotów medycznych.

Książka jest bogato ilustrowana zdjęciami i rysunkami najnowocześniejszych konstrukcji robotów medycznych. aktualnie wykorzystywanych w medycynie lub będących w fazie testowania. przy czym większość jest kolorowych.

Książkę polecamy pracownikom naukowym zajmującym się tematyką robotów medycznych. studentom studiów technicznych. zwłaszcza II i III stopnia. kierunków: automatyka i robotyka. aparatura i sprzęt medyczny oraz studentom studiów medycznych.