Komputerowe wspomaganie proj. CAD podstawy

Ocena: 4.90 / 5
Indeks: K0101-001-0001
Kategoria: Książki techniczne
Waga: 0.25 kg
"Komputerowe wspomaganie projektowania CAD. Podstawy" to podręcznik przeznaczony dla wszystkich zawodów, w których wykorzystuje się komputerowe wspomaganie projektowania na poziomie technikum i szkoły policealnej. Podręcznik powstał na podstawie wieloletnich doświadczeń autorów w dziedzinie wdrażania do szkolnictwa metod komputerowego wspomagania projektowania i wytwarzania. W...

Wysyłamy z magazynu w 3 - 5 dni

Dostawa od 12,00 zł i
Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
35,70 zł

34,00 zł bez VAT

Cena Brutto / szt.

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Komputerowe wspomaganie proj. CAD podstawy

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon
730 35 35 35
"Komputerowe wspomaganie projektowania CAD. Podstawy" to podręcznik przeznaczony dla wszystkich zawodów. w których wykorzystuje się komputerowe wspomaganie projektowania na poziomie technikum i szkoły policealnej. Podręcznik powstał na podstawie wieloletnich doświadczeń autorów w dziedzinie wdrażania do szkolnictwa metod komputerowego wspomagania projektowania i wytwarzania. W książce usystematyzowano wiedzę z zakresu terminologii dotyczącej komputerowego oprogramowania wspomagającego pracę we współczesnym przemyśle oraz opisano ogólne zasady obsługi programów i metodykę ich nauczania.

Książka zawiera wiedzę ogólną. jej uzupełnieniem są zeszyty ćwiczeń. W zeszytach. przeznaczonych do wykorzystania w praktyce szkolnej. opisano metody projektowania konkretnych części maszyn w wybranych programach komputerowych. Dobór treści podręcznika i materiałów przeznaczonych do ćwiczeń ma na celu umożliwienie opanowania znajomości programów w zakresie podstawowym.

Szczegółowy opis produktu

Autor Jan Bis. Ryszard Markiewicz
ISBN 978-83-7141-812-9
Nr dopuszczenia MEN / rok 29/2007
Liczba stron 152
Format (w milimetrach) 165x235
Okładka Miękka