CSMIO-IO moduł rozszerzenia

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

CSMIO-IO moduł rozszerzenia

Indeks: CSMIO-IO
Kategoria: Kontrolery ruchu
EAN: 0089925890194
Waga: 0.67 kg
0 Przedmiot

CSMIO-IO jest to moduł dodatkowych 16 wejść cyfrowych oraz 8 wyjść cyfrowych. Moduł można podłączyć (aż do 16 modułów) do CSMIO-IP-S i CSMIO-IP-A. Sterowniki są tak zaprojektowane, że wykryją podłączone moduły samoczynnie. Ich obsługa odbywa się za pomocą plug-ina sterowania w programie. System sterowania CSMIO/IP-S posiada standardowo 32 wejścia i 16 wyjść cyfrowych. W...


Wysyłamy z magazynu w 3 - 5 dni

Dostawa od 11,50 zł i Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
587,46 zł
Cena Brutto / szt.

477,61 zł bez VAT

Zapytaj o produkt

Zapytaj o CSMIO-IO moduł rozszerzenia

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon

CSMIO-IO jest to moduł dodatkowych 16 wejść cyfrowych oraz 8 wyjść cyfrowych. Moduł można podłączyć (aż do 16 modułów) do CSMIO-IP-S i CSMIO-IP-A. Sterowniki są tak zaprojektowane. że wykryją podłączone moduły samoczynnie. Ich obsługa odbywa się za pomocą plug-ina sterowania w programie. System sterowania CSMIO/IP-S posiada standardowo 32 wejścia i 16 wyjść cyfrowych. W bardziej wymagających aplikacjach ta liczba może okazać się niewystarczająca. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom użytkowników powstał moduł CSMIO-IO oferujący dodatkowo 16 wejść i 8 wyjść cyfrowych.

Moduł komunikuje się ze sterownikiem CSMIO/IP poprzez magistralę CAN. Do szyny rozszerzeń można podłączyć do 16 modułów CSMIO-IO. stąd łatwo obliczyć. że maksymalnie w systemie sterowania CSMIO/IP można obsłużyć 288 wejść i 144 wyjścia cyfrowe. Wszystkie wejścia i wyjścia modułu pracują w standardzie przemysłowym 24V oraz posiadają pełną izolację optyczną z dodatkowymi zabezpieczeniami przed zwarciem i przegrzaniem.

CSMIO-IO

Moduły CSMIO-IO znakomicie sprawdzają się w systemach rozproszonych. dla przykładu - podłączając pulpit sterowniczy nie trzeba wiązki z oddzielnymi przewodami dla każdego przycisku. wystarczy tzw. "skrętką" doprowadzić szynę CAN do pulpitu. umieścić w nim CSMIO-IO i krótkimi przewodami podłączyć przełączniki i kontrolki.