CSMIO-MPG kontroler

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

CSMIO-MPG kontroler

Indeks: CSMIO-MPG-KONTROLER
Kategoria: Kontrolery ruchu
EAN: 0089925890231
Waga: 0.29 kg
3 Przedmioty
CSMIO-MPG jest to moduł do obsługi MPG (JOG) do ręcznej manipulacji osiami. Wyposażony jest w 3 wejścia cyfrowe mnożnika (x1 x10 x100), 6 wejść wyboru sterowanej osi, 2 wejścia niezależne, 2 wyjścia niezależne, 2 wejścia analogowe do podłączenia potencjometru korekcji prędkości posuwu oraz do korekcji prędkości wrzeciona, wejście i wyjście STOPu awaryjnego. Moduł ten może...

Wysyłamy z magazynu w 24h

Dostawa od 11,50 zł i Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
519,13 zł
Cena Brutto / szt.

422,06 zł bez VAT

Zapytaj o produkt

Zapytaj o CSMIO-MPG kontroler

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon

CSMIO-MPG jest to moduł do obsługi MPG (JOG) do ręcznej manipulacji osiami. Wyposażony jest w 3 wejścia cyfrowe mnożnika (x1 x10 x100). 6 wejść wyboru sterowanej osi. 2 wejścia niezależne. 2 wyjścia niezależne. 2 wejścia analogowe do podłączenia potencjometru korekcji prędkości posuwu oraz do korekcji prędkości wrzeciona. wejście i wyjście STOPu awaryjnego. Moduł ten może być podłączony tylko do sterownika CSMIO. Moduł można zakupić wraz z manipulatorem MPG (Handheld Rotary Encoder).

Produkt CSMIO-MPG umożliwia rozbudowanie sterowania CSMIO/IP o funkcję ręcznego manipulatora MPG (Manual pulse generation). Urządzenie jest produkowane w formie modułu zewnętrznego podłączanego do sterowania za pomocą magistrali CAN. 

Dzięki podłączeniu ręcznego manipulatora możliwe jest precyzyjne sterowanie maksymalnie 6 osiami bez konieczności sterowania ruchem z programu MACH3. Operator maszyny może obserwować jej pracę jednocześnie z bliska sterując ruchem osi. Podobnie jak w sterowaniu CSMIO/IP moduł CSMIO-MPG wymaga zasilanie napięciem w standardzie przemysłowym 24V. Wejścia i wyjścia cyfrowe są wewnętrznie izolowane optycznie i filtrowane. Całość zamknięta jest w kompaktowej obudowie. montowanej na szynie DIN. co jeszcze bardziej upraszcza i skraca czas montażu mechanicznego i elektrycznego w szafie sterowniczej. 

Moduł manipulatora jest wyposażony w 3 wejścia cyfrowe wyboru mnożnika (x1. x10. x100). 6 cyfrowych wejść wyboru sterowanej osi. 1 wejście cyfrowe ogólnego przeznaczenia. 2 wejścia analogowe. 2 wyjścia cyfrowe ogólnego przeznaczenia i obwód E-STOP.