WERA Klucz trzpieniowy TORX BO z otworem TX25x104mm Multicolour

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

WERA Klucz trzpieniowy TORX BO z otworem TX25x104mm Multicolour

WERA Klucz trzpieniowy TORX BO z otworem TX25x104mm Multicolour

Indeks: WEA05024355001
Kategoria: Klucze trzpieniowe TORX, TORX PLUS
EAN: 4013288172723
Waga: 0.211 kg
1 Przedmiot

Producent: WERA

Wysyłamy z magazynu w 24h

Dostawa od 11,50 zł i
Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
68,94 zł

56,05 zł bez VAT

Cena Brutto / szt.

Zapytaj o produkt

Zapytaj o WERA Klucz trzpieniowy TORX BO z otworem TX25x104mm Multicolour

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon

Klucze trzpieniowe Wera z zabezpieczającą palce nakładką z tworzywa sztucznego. Ergonomiczna rękojeść gwarantująca wygodny chwyt również przy niskich temperaturach. Profil TORX® BO z jednej strony: otwór grotu i trzpień zabezpieczający wkrętów TORX® BO zapobiegają odkręceniu wkrętu przez osoby nieuprawnione. Do wkrętów z systemem zabezpieczającym. Kulka umieszczona na długim ramieniu umożliwia łatwy montaż śrub TORX® w trudno dostępnych przestrzeniach. Klucz poddany procesowi obróbki powierzchni Black Laser wyróżnia się doskonałą ochroną powierzchni oraz wysoką trwałością. Wygrawerowane laserowo i dzięki temu odporne na ścieranie oznaczenie rozmiarów umożliwia szybki dostęp do potrzebnych narzędzi.

Zastosowanie:do wkrętów z gniazdem TORX® oraz wkrętów z gniazdem TORX® z trzpieniem
Trzpień:czerniony, BlackLaser, z nakładką z tworzywa sztucznego. Zastosowanie kontrastowych kolorów nakładek ułatwia określenie rozmiaru końcówki oraz odnalezienie narzędzia.
Część robocza:profil TORX® BO na krótkim ramieniu, kulka do profili TORX® na długim ramieniu

Klucz trzpieniowy do wkrętów z gniazdem sześciokątnym TORX® oraz trzpieniem zabezpieczającym

Klucze trzpieniowe z kolorową nakładką z tworzywa sztucznego wykonaną z okrągłych profili zapewniających wygodny uchwyt dla dłoni. Nakładka umożliwia wygodną i bezpieczną pracę także przy niskich temperaturach. Specjalny proces obróbki powierzchni BlackLaser zwiększa odporność na korozję. Zastosowanie kontrastowego oznaczenia na nakładce ułatwia określenie rozmiaru końcówki oraz odnalezienie narzędzia.

Profil opracowany z myślą o wkrętach z systemem zabezpieczającym, który zapobiega odkręceniu wkrętu przez osoby nieuprawnione. Gniazdo wkrętu posiada trzpień zabezpieczający, aby uniemożliwić zastosowanie narzędzi ze standardowym profilem TORX®. Trzpień chowa się w końcówce narzędzi z profilem TORX® BO, pozwalając na odkręcenie wkrętu z systemem zabezpieczającym. Wkręty z systemem zabezpieczającym występują często np. w urządzeniach elektrycznych, których demontaż i naprawa mogą być wykonywane wyłącznie przez osoby wykwalifikowane.

Kulka umieszczona na końcówce wkrętaka pozwala na odchylanie osi narzędzia względem osi wkrętu, umożliwiając dokręcanie i odkręcanie pod kątem.

Wszystkie klucze trzpieniowe posiadają oznaczenie rozmiarów umożliwiające szybki dostęp do właściwego narzędzia; klucze trzpieniowe „Take it easy" posiadają dodatkowo oznaczenie kolorystyczne.

System wyszukiwania narzędzi Take it easy z oznaczeniem kolorystycznym rozmiarów ułatwia i przyspiesza odnajdywanie właściwego narzędzia. System identyfikacji rozmiaru narzędzi do śrub z gniazdem sześciokątnym (klucze trzpieniowe, klucze nasadowe Zyklop z grotami), śrub i nakrętek sześciokątnych (klucz płaski Joker, klucze nasadowe Zyklop z funkcją przytrzymywania) i śrub z profilem TORX® (klucze trzpieniowe, klucze nasadowe Zyklop z grotami).