Żywica epoksydowa dwuskładnikowa 3425 50ml

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

Żywica epoksydowa dwuskładnikowa 3425 50ml

Indeks: LOCTITE 3425
Kategoria: Kleje
EAN: 0089926161576
Waga: 0.05 kg
0 Przedmiot

Producent: LOCTITE

Wysyłamy z magazynu w 3 - 5 dni

Dostawa od 11,50 zł i Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
184,14 zł
Cena Brutto / szt.

149,71 zł bez VAT

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Żywica epoksydowa dwuskładnikowa 3425 50ml

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon
Produkt Loctite Hysol 3425 jest dwuskładnikowym tiksotropowym klejem epoksydowym o wysokiej lepkości. który po wymieszaniu składników utwardza się w temperaturze pokojowej. Jest to nieosiadającyklej ogólnego przeznaczenia. osiągający wysoką wytrzymałość na wielu różnych materiałach.

Zastosowanie.

Dzięki własnościom tiksotropowym nadaje się do klejenia chropowatych pionowych powierzchni wykonanychz metalu. ceramiki. tworzyw sztucznych lub drewna przy szczelinach do 3 mmm.

Wskazówki dotyczące stosowania.

  • Aby uzyskać jak najlepsze wyniki. należy oczyścić. osuszyć i odtłuścić powierzchnie. Dla uzyskania wysokiej wytrzymałości połączenia klejowego odpowiednie przygotowanie powierzchnimoże zwiększyć siłę i wytrzymałość połączenia.
  • Przed użyciem należy wymieszać żywicę z utwardzaczem na jednolitą masę. Produkt nanosić bezpośrednio z opakowania poprzez końcówkę mieszającą (1:1) lub ręcznie. Przy korzystaniu z odpowiedniej końcówkimieszającej. pierwsze 3-5 cm mieszaniny należy odrzucić. W przypadku ręcznego mieszania mieszać jeszcze 15 sekund po uzyskaniu jednolitej. żółtobiałej barwy.
  • Nie mieszać w większych porcjach niż 4 kg - z powodu wydzielania się dużych ilości ciepła przy mieszaniu większej ilości składników.
  • Klej należy jak najszybciej nałożyć na co najmniej jedną z łączonych powierzchni. W celu uzyskania mocniejszego połączenia. zaleca się naniesienie kleju na obie powierzchnie przed łączeniem. Częścinależy złączyć natychmiast po naniesieniu wymieszanego kleju.
  • Czas przydatności zmieszanego w małych ilościach kleju (6-10g) wynosi 240 min w 25 C. Wyższa temperatura skraca ten czas. Prawidłowo wymieszany produkt ma żółtobiałą (jednolitą) barwę.
  • Złącze powinno pozostawać w zacisku do czasu ustalenia się kleju. Nie należy obciążać złącza.dopóki nie osiągnie ono pełnej wytrzymałości.