KLEJ POXIPOL METALICZNY 14ml

Ocena: 4.86 / 5
Indeks: BR5455H
Kategoria: Kleje
POXIPOL jest klejem o najwyższej wytrzymałości i trwałości. POXIPOL jest klejem dwuskładnikowym, prostym w przygotowaniu i użyciu. Może być stosowany do szerokiej gamy materiałów, takich jak: metal, cement, fajans, drewno, marmur, plastik, szkło, beton, materiały włókno-cementowe, ceramika, granit, porcelana. Ze względu na dużą wytrzymałość i trwałość jest idealny do...

Wysyłamy z magazynu w 3 - 5 dni

Dostawa od 12,00 zł i
Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
14,15 zł

11,50 zł bez VAT

Cena Brutto / szt.

Zapytaj o produkt

Zapytaj o KLEJ POXIPOL METALICZNY 14ml

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon
730 35 35 35
POXIPOL jest klejem o najwyższej wytrzymałości i trwałości. POXIPOL jest klejem dwuskładnikowym. prostym w przygotowaniu i użyciu. Może być stosowany do szerokiej gamy materiałów. takich jak: metal. cement. fajans. drewno. marmur. plastik. szkło. beton. materiały włókno-cementowe. ceramika. granit. porcelana. Ze względu na dużą wytrzymałość i trwałość jest idealny do wykonania napraw w domu. w warsztacie. samochodzie. w pracy. przy uprawianiu hobby oraz przy pracach rękodzielniczych. Znakomity środek klejący o właściwościach podobnych do spoiwa metalicznego.

Odznacza się łatwością nakładania masy. uzyskuje twardość metalu. Nie spływa nawet z powierzchni pionowych. Nie kurczy się. nie rozciąga ani nie deformuje. Nie zawiera rozpuszczalników. Po związaniu zamienia się w trwały materiał. który można wiercić. piłować pilnikiem lub piłą ręczną. nadaje się do obróbki zwykłym narzędziami. Odporny na działanie wody. olejów i temperatur do 120°C. w zależności od zastosowania. Jednostka sprzedaży: 1 sztuka.