Imadło maszynowe obrotowe uchylne QHK100

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

Imadło maszynowe obrotowe uchylne QHK100

Indeks: IW-QHK100
Kategoria: Imadła warsztatowe
EAN: 0089926121716
Waga: 14.35 kg
5 Przedmioty
Parametry:
Typ:uchylne
Zastosowanie:ogólnego zastosowania
Szerokość szczęk [mm]:100
Zakres mocowania [mm]:0-80

Wysyłamy z magazynu w 24h

Dostawa od 14,00 zł i Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
446,02 zł
Cena Brutto / szt.

362,62 zł bez VAT

ZAMÓW OBRÓBKĘ
Zapytaj o produkt

Zapytaj o Imadło maszynowe obrotowe uchylne QHK100

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon

Imadło maszynowe obrotowe uchylne QHK100 to wszechstronne narzędzie przeznaczone do precyzyjnej obróbki metali i innych materiałów. Idealne zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów, zapewnia niezawodność, dokładność oraz łatwość użytkowania w różnych zastosowaniach warsztatowych i przemysłowych.

Kluczowe cechy:

  • Obrotowa baza: Imadło QHK100 wyposażone jest w obrotową podstawę, która umożliwia obracanie o 360 stopni. Dzięki temu, można łatwo ustawić obrabiany element w najdogodniejszej pozycji, bez konieczności przerywania pracy.
  • Regulacja nachylenia: Możliwość uchylania imadła pod różnymi kątami pozwala na precyzyjną obróbkę detali pod wymaganym nachyleniem. Skala kątowa zapewnia szybkie i dokładne ustawienie pożądanej pozycji.
  • Wysoka precyzja: Imadło QHK100 zostało zaprojektowane z myślą o dokładnej obróbce. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, gwarantuje minimalne odchylenia i precyzyjne wyniki pracy.
  • Solidna konstrukcja: Wykonane z wytrzymałego żeliwa, imadło cechuje się długowiecznością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Stabilność imadła, nawet przy dużych obciążeniach, zapewnia bezpieczną i efektywną pracę.
  • Łatwa obsługa: Ergonomiczne pokrętła oraz intuicyjny mechanizm regulacji umożliwiają wygodne ustawianie i zaciskanie obrabianych elementów. Mechanizm szybkiego zwalniania dodatkowo skraca czas wymiany detali.
  • Wszechstronność: Imadło QHK100 doskonale sprawdzi się zarówno w dużych zakładach przemysłowych, jak i w mniejszych warsztatach. Idealne do frezowania, wiercenia, szlifowania oraz innych prac wymagających solidnego mocowania obrabianych przedmiotów.
Dane techniczne
Typ
uchylne
Zastosowanie
ogólnego zastosowania
Szerokość szczęk [mm]
100
Zakres mocowania [mm]
0-80