Lista produktów marki HAUPA

HAUPA

HAUPA to producent narzędzi elektrotechnicznych, którego początki sięgają 1961 roku, kiedy to w niemieckim Remscheid Hans Udo Paas założył firmę z wizją dostarczania najwyższej jakości narzędzi dla branży elektrotechnicznej. Współczesna HAUPA łączy szacunek dla tradycji z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi, co stanowi fundament jej stabilnego rozwoju.

Firma HAUPA specjalizuje się w dwóch kluczowych obszarach: narzędzia do pracy z kablami oraz praca pod napięciem. Dzięki zaawansowanej wiedzy technicznej i innowacyjnemu podejściu, HAUPA oferuje produkty, które zwiększają wydajność, konkurencyjność oraz zapewniają długotrwałe użytkowanie. Wszystkie narzędzia są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich niezawodność i trwałość.

Sprawdź w naszym sklepie wyposażenie do wózków i skrzynek narzędziowych od Haupa.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Indeks: HAUP-220254

Walizka narzędziowa model - Master Mobil HAUPA

Cena
3 951,99 zł / szt.
3 213,00 zł bez VAT
Walizka z twardego tworzywa, czarna, ze stelażem na kółkach, dwa blaty na narzędzia, zamek na kod cyfrowy, aktówka, dno walizki z możliwością dowolnego dzielenia różnorodnymi przegrodami, wyposażona w 38 różnych narzędzi. Walizka 22 00 23. Zawartość: / Zestaw śrubokrętów 2K VDE, PH / Nóź do kabli 1000 V, mocną klingi 50 mm / Przemysłowe ściereczki do czyszczenia / Taśma...
Termin realizacji:
7 - 14 dni