ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia
grafika
Wyszukiwarka:
Język strony:
Doradztwo techniczne
Doradztwo techczniczneGwarantujemy doradztwo techniczne w zakresie mechaniki, automatyki i budowy maszyn. Szereg wykwalifikowanych doradców technicznych chętnie odpowie na każde pytanie, doradzi, jak wybrać i dopasować produkt do Państwa potrzeb. Wystarczy zadzwonić lub napisać, by rozwiać swoje wątpliwości.
bok_strzalka
Dostępność towaru
Dostępność towaru Dysponujemy dużym stanem asortymentowym, dlatego towar dostępny w magazynie jest wysyłany w ciągu 24 godzin od zamówienia. Zasze dokładamy wszelkich starań, by możliwie jak najbardziej skrócić czas oczekiwania na zamówienie. Wszystkie nasze przesyłki zapewniają odpowiednią ochronę wysyłanego towaru oraz są ubezpieczone.
bok_strzalka
Profesjonalne podejście
Profesjonalne podjeście Zawsze dokładamy wszelkich starań, by każdy Klient był zadowolony ze współpracy z naszą firmą. Bardzo nam zależy, by dostarczyć Państwu części wysokiej jakości, a także zaoferować odpowiednią pomoc techniczną. Stawiamy naszego Klienta w centrum zainteresowania i poprzez budowanie zaufania, pragniemy nawiązać z nim długofalową współpracę.
bok_strzalka
Wysoka jakość
Wysoka jakość Współpracujemy z najlepszymi dostawcami z branży automatyki i mechaniki, dlatego możemy zaoferować produkty najwyższej jakości w przystępnych cenach. Ponadto nasi doradcy techniczni oraz elektronicy posiadają dużą wiedzę na temat konstrukcji maszyn, systemów przesuwu liniowego, przeniesienia napêdu oraz obrabiarek CNC, zawsze służą pomocą w doborze odpowiednich części. Ciągle się rozwijamy i pragniem systematycznie podnosić jakość obsługi wszystkich klientów.
bok_strzalka

Elementy montażowe

Elementy montażowePrecyzyjne dobranie i właściwe zastosowanie elementów montażowych w zakresie automatyki pozwala nie tylko bezpiecznie, ale również trwale zamontować podzespoły automatyki, samą automatykę, przewody, kable, czy też po prostu wykonać sprawny i szybki montaż. Oferta EBMiA.pl jest pod kątem elementów montażowych bardzo kompleksowa. Posiadamy zarówno końcówki do zarabiania kabli, jak również takie elementy jak dławiki, paski zaciskowe, specjalistyczne rurki oraz obejmy, specjalne koszulki termokurczliwe, listwy zaciskowe, czy też wysokiej jakości uchwyty. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się specjalne puszki ochronne oraz złączki i koryta na kable.
 
Tak szeroka oferta elementów montażowych pozwala na szybkie i sprawne przeprowadzenie montażu w każdych niemalże warunkach. Dzięki temu automatyka działa stabilnie oraz bez zarzutu. 
Tulejki HI
kategoria_images/tulejki-hi.png
Końcówki
kategoria_images/kdr.png
Dławiki
kategoria_images/dławik-pg.png
Opaski
kategoria_images/opaski-kablowe.png
Rury
kategoria_images/rurka-peszla.png
Rurki termokurczliwe
kategoria_images/f_04208.jpg
Obejmy do przewodów
kategoria_images/obejma-ktcc.png
Złączki i kostki
kategoria_images/listwa-12-torowa.png
Uchwyty
kategoria_images/uchwyt-flop-fo.png
Puszki
kategoria_images/puszka-pt1.png
Koryta grzebieniowe
kategoria_images/i-ergom-korytko-grzebieniowe-25x25mm-jasnoszare-kopd-25x25-2-e02kk-01010200101 (1).jpg
 
Informacja o firmie

Akcesoria CNC Elżbieta Taraszkiewicz
ul. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich 18
16-300 Augustów

Skontaktuj się: +48 730 35 35 35
E-mail: handlowy@ebmia.pl

EBMiA.pl - Elementy Budowy Maszyn i Automatyki w ramach witryny używa cookies i podobne technologie w celu realizacji procesu zamówienia oraz zapewnienia usług na najwyższym poziomie. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików, które będą umieszczone w Twoim urządzeniu końcowym. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
© Copyright 2009 - 2017 by EBMiA.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone!!! Zakaz kopiowania materiałów bez zezwolenia.