XII edycja Dni Druku 3D – 31.03-2.04.2020

Obecna sytuacja wywołana koronawirusem spowodowała, że Zarząd Targów Kielce zdecydował o przesunięciu wszystkich imprez targowych wchodzących w skład "Przemysłowej Wiosny" na 22-24 września br. Zamierzamy być na targach w nowym terminie.

Już po raz trzeci zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Targach Druku 3D w Kielcach. Tym razem będzie to stoisko F-39.

Po raz kolejny będziemy mieli okazję spotkać się z Państwem osobiście. Miło będzie nam gościć u siebie nowe twarze. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania odnośnie naszych produktów oraz poznamy opnie na temat nowej odsłony naszego sklepu internetowego. Zaprezentujemy również nowości w naszej ofercie. Z chęcią też porozmawiamy na tematy ogólne; Po raz kolejny zaprezentujemy kolejną odsłonę naszego ”robota malującego” :).

Zachęcamy również do skorzystania z kolejnej odsłony promocji Kupon rabatowy 3D – wystarczy odwiedzić nasze stoisko, gdzie otrzymasz kupon rabatowy (13%) na kolejne zakupy w naszym sklepie. 

Podczas Przemysłowej Wiosny 2020 Targi Kielce oprócz kolejnej edycji Dni Druku 3D odbędzie się szereg towarzyszących wydarzeń. Równolegle odbędą się między innymi Targi Elektroniki i Automatyki TEiA,  Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL, Targi Laserów i Technologii Laserowych STOM-LASER, Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM,  czy salon Robotyki Przemysłowej STOM-ROBOTICS

Zakres tematyczny Targów Kielce jest naprawdę szeroki. Sterowanie maszyn CNC, automatyka i robotyka oraz elementy mechaniki. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie :). 

Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska - F-39! Do zobaczenia w Kielcach!

Więcej informacji o targach pod adresem: https://www.targikielce.pl/dni-druku-3d

Nasze stoisko F-39 , hala Flut 21, 2020