Alkohol izopropylowy czyszczący Kontakt IPA/5l  butelka AG Termopasty

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

Alkohol izopropylowy czyszczący Kontakt IPA/5l butelka AG Termopasty

Indeks: CH-0005
Kategoria: Aerozole, płyny
EAN: 5901764325123
Waga: 5.2 kg
0 Przedmiot

Zawiera alkohol izopropylowy "IPA" wysokiej czystości. Doskonale usuwa wszelkie zanieczyszczeniaz elementów optycznych. Nie pozostawia śladów ani plam. Typ czyszczący Pojemność/masa 5l Zastosowanie czyszczenie urządzeń optycznych Postać płyn Rodzaj opakowania butelka Producent AG Termopasty...


Producent: AG TERMOPASTY
Zapytaj o produkt

Zapytaj o Alkohol izopropylowy czyszczący Kontakt IPA/5l butelka AG Termopasty

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon

Alkohol izopropylowy czyszczący Kontakt IPA w butelce o pojemności 5 litrów to skuteczne i wszechstronne rozwiązanie do utrzymania czystości w różnych obszarach. Idealny do profesjonalnego czyszczenia elektroniki, elementów mechanicznych, czy nawet w przemyśle spożywczym. Ta butelka AG Termopasty to niezawodne narzędzie do precyzyjnego usuwania zanieczyszczeń.

Dane Techniczne:

  • Typ: Alkohol izopropylowy czyszczący
  • Pojemność: 5 litrów
  • Butelka: AG Termopasty

Zalety Produktu:

  • Skuteczne Czyszczenie: Kontakt IPA to bewzględnie czysty alkohol izopropylowy, który doskonale usuwa wszelkie zanieczyszczenia, pozostawiając powierzchnie czyste i przygotowane do dalszego użytku.
  • Wszechstronność Zastosowania: Nadaje się do szerokiego spektrum zastosowań, w tym do czyszczenia elektroniki, mechanicznych komponentów, oraz w przemyśle spożywczym.
  • Profesjonalne Opakowanie: Butelka AG Termopasty o pojemności 5 litrów gwarantuje wygodne i ekonomiczne korzystanie z produktu, szczególnie w profesjonalnych zastosowaniach.
  • Precyzyjne Usuwanie Zanieczyszczeń: Produkt jest specjalnie zaprojektowany do usuwania zanieczyszczeń z różnych powierzchni, zapewniając jednocześnie ochronę przed potencjalnymi uszkodzeniami.

Kontakt IPA w butelce AG Termopasty to nie tylko produkt czyszczący, ale także narzędzie, które przekracza oczekiwania pod względem skuteczności i profesjonalizmu. Sprawdź, jak łatwo możesz zadbać o czystość i utrzymanie sprzętów w doskonałej kondycji!

Karta katalogowa
Pobierz