Alkohol izopropylowy czyszczący Kontakt IPA/500ml butelka AG Termopasty

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

Alkohol izopropylowy czyszczący Kontakt IPA/500ml butelka AG Termopasty

Indeks: CH-0004
Kategoria: Aerozole, płyny
EAN: 5901764329893
Waga: 0.435 kg
0 Przedmiot

Preparat zawiera alkohol izopropylowy wysokiej czystości, służy do czyszczenia i pielęgnacji czytników CD-ROM, DVD, urządzeń optycznych, mechanizmów i głowic AV. Typ czyszczący Symbol Kontakt IPA/500ml Pojemność/masa 500ml Zastosowanie czyszczenie urządzeń optycznych Postać płyn Rodzaj opakowania butelka Producent AG Termopasty...


Producent: AG TERMOPASTY

Wysyłamy z magazynu w 3 - 5 dni

Dostawa od 11,50 zł i
Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
21,61 zł
Cena Brutto / szt.

17,57 zł bez VAT

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Alkohol izopropylowy czyszczący Kontakt IPA/500ml butelka AG Termopasty

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon

Alkohol izopropylowy czyszczący Kontakt IPA w butelce o pojemności 500 ml to skuteczne narzędzie do precyzyjnego czyszczenia różnych powierzchni, oferowane przez renomowanego producenta AG Termopasty. Ten wysokiej jakości produkt jest idealny do zastosowań w dziedzinie elektroniki i mechanicznej, gwarantując skuteczność i niezawodność.

Szczegóły produktu:

  • Pojemność 500 ml: Butelka o pojemności 500 ml zapewnia wystarczającą ilość produktu do wielu zastosowań, umożliwiając długotrwałe korzystanie z jednej opakowanej jednostki.
  • Alkohol izopropylowy: Skład oparty na alkoholu izopropylowym sprawia, że produkt efektywnie usuwa zanieczyszczenia, oleje, smary i inne substancje, jednocześnie nie powodując uszkodzeń powierzchni.
  • Butelka od AG Termopasty: Produkt pochodzi od cenionego producenta AG Termopasty, co gwarantuje wysoką jakość, zgodność z branżowymi standardami oraz zaufanie do marki.

Zastosowanie produktu:

  • Elektronika: Doskonały do czyszczenia gniazd, styków, płyt drukowanych, czytników i innych elementów elektronicznych, zapewniając precyzję i bezpieczeństwo użytkowania.
  • Mechanika precyzyjna: Idealny do oczyszczania mechanizmów, narzędzi, elementów precyzyjnych, gwarantując długotrwałą niezawodność.

Podsumowując, Alkohol izopropylowy czyszczący Kontakt IPA w butelce 500 ml to praktyczne rozwiązanie do skutecznego czyszczenia, dostarczane przez renomowanego producenta AG Termopasty. Produkt ten jest wszechstronny, skuteczny i niezawodny, sprawdzając się doskonale w branżach elektronicznej i mechanicznej.

Karta katalogowa
Pobierz