Alkohol izopropylowy czyszczący Kontakt IPA/1l  butelka AG Termopasty

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

Alkohol izopropylowy czyszczący Kontakt IPA/1l butelka AG Termopasty

Indeks: CH-0002
Kategoria: Aerozole, płyny
EAN: 5901764329480
Waga: 0.97 kg
0 Przedmiot

Preparat zawiera alkohol izopropylowy wysokiej czystości, służy do czyszczenia i pielęgnacji czytników CD-ROM, DVD, urządzeń optycznych, mechanizmów i głowic AV, jest neutralny chemicznie wobec materii. Typ czyszczący Pojemność/masa 1L Zastosowanie czyszczenie urządzeń optycznych Postać płyn Rodzaj opakowania butelka Producent AG Termopasty...


Producent: AG TERMOPASTY

Wysyłamy z magazynu w 3 - 5 dni

Dostawa od 11,50 zł i Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
36,96 zł
Cena Brutto / szt.

30,05 zł bez VAT

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Alkohol izopropylowy czyszczący Kontakt IPA/1l butelka AG Termopasty

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon

Wysokiej jakości alkohol izopropylowy "IPA" to doskonałe rozwiązanie do skutecznego usuwania zżywiczałych olejów i smarów, a także do pielęgnacji i czyszczenia różnego rodzaju urządzeń elektronicznych. Produkt cechuje się szybkim odparowywaniem, co sprawia, że jest idealny do zastosowań, gdzie potrzebna jest szybka suszenie powierzchni. Dodatkowo, jego neutralność chemiczna sprawia, że jest bezpieczny w użytkowaniu i nie szkodzi powszechnie stosowanym materiałom.

Specyfikacje produktu:

  • Skuteczne usuwanie zanieczyszczeń: Alkohol izopropylowy w wysokim stężeniu gwarantuje efektywne usuwanie zżywiczałych olejów i smarów, co sprawia, że jest idealny do zastosowań w branżach elektronicznej, elektrotechnicznej, optycznej i mechanicznej precyzji.
  • Szybkie odparowywanie: Produkt charakteryzuje się szybkim procesem odparowywania, co umożliwia błyskawiczne suszenie czyszczonych powierzchni. To szczególnie istotne przy czyszczeniu urządzeń elektronicznych, gdzie wilgoć może być niepożądana.
  • Neutralność chemiczna: Alkohol izopropylowy jest neutralny chemicznie wobec wielu powszechnie stosowanych materiałów, co sprawia, że jest bezpieczny do użytku na różnych powierzchniach, w tym na elektronicznych elementach.
  • Opakowanie: Produkt dostępny w opakowaniu zawierającym 1 litr, co ułatwia przechowywanie i długotrwałe użytkowanie.

Zastosowanie w branżach:

  • Elektronika: Doskonały do czyszczenia czytników CD-ROM, czytników DVD, czytników Audio-CD, urządzeń Photo CD oraz innych elementów elektronicznych, gdzie precyzja i czystość są kluczowe.
  • Elektrotechnika: Skuteczne usuwanie zanieczyszczeń z elementów elektrycznych i elektronicznych, bez ryzyka uszkodzeń.
  • Optyka: Idealny do pielęgnacji i czyszczenia soczewek optycznych, obiektywów aparatów fotograficznych, teleskopów itp.
  • Mechanika precyzyjna: Skuteczne czyszczenie mechanizmów, głowic AV, a także zastosowanie w myjkach ultradźwiękowych do precyzyjnej czyszczenia różnych elementów mechanicznych.

Podsumowując, alkohol izopropylowy "IPA" w wysokim stężeniu to wszechstronny produkt, który spełnia wysokie standardy czystości, doskonale sprawdzając się w wielu branżach, gdzie precyzja i skuteczność czyszczenia są kluczowe.

Karta katalogowa
Pobierz