Łożyska do stołów obrotowych

Łożyska do stołów obrotowych Łożyska do stołów obrotowych stanowią gwarancję stabilizacji i jakościowej pracy. Połączenie kulek ze stali nierdzewnej z polimerowymi pierścieniami poskutkowało powstaniem bezobsługowego systemu działania na sucho, wraz z charakterystycznym, niskim współczynnikiem tarcia. Znajdujące się w naszej ofercie łożyska do stołów obrotowych wyróżniają się ponadto wysoką sztywnością i dużą prostotą zastosowania. Cechują się ponadto wysoką odpornością na ścieranie.

W szeroko pojętej inżynierii bezpieczeństwo i gwarancja jakości stanowią jeden z najważniejszych atrybutów każdego zakładu. Spośród wielu dostępnych na rynku komponentów wybieramy wyłącznie te, które zapewniają nam określone standardy. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom jakość i zadowolenie ze współpracy z nami. To powód, dla którego dawno temu stworzyliśmy rozbudowaną siatkę dystrybutorów, którzy oferują nam sprawdzone rozwiązania w atrakcyjnych cenach.

Charakterystyka – łożyska do stołów obrotowych

Łożyska do stołów obrotowych znajdujące się w naszej ofercie są odporne na korozje, nie wymagają serwisowania i smarowania i stanowią świetną izolacje elektryczną. Są ponadto bardzo lekkie, co ułatwia ich transport, nawet w ilościach hurtowych.

W swojej ofercie posiadamy:

- łożyska standardowe do stołów obrotowych,
- łożyska z wieńcem zębatym do stołów obrotowych,
- łożyska z aluminiowym pierścieniem do stołów obrotowych,
- łożyska z pierścieniem nierdzewnym,
- łożyska z pierścieniem z tworzywa sztucznego,
- łożyska w całości z tworzywa sztucznego,

Dlaczego warto?
Wdrażamy naszą ekspertyzę inżynierską do każdego produktu, poprawiając jednocześnie jego wydajność i produktywność. Nasze rozwiązania są obecne wszędzie tam, gdzie liczy się dokładność obrotu, powtarzalność i sztywność stołów obrotowych. Nasi eksperci chętnie doradzą Państwu wybór odpowiednich komponentów do danej realizacji, dzieląc się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na infolinii i w naszym biurze – zachęcamy do korzystania z formularza kontaktowego.
Rozwiń opis
Zwiń opis