Powrót do Zespoły łożyskowe

Filtruj

D [mm]

D [mm]

A [mm]

A [mm]

B [mm]

B [mm]

E [mm]

E [mm]

Z

Z

Średnica d [mm]

Średnica d [mm]

Oznaczenie

Oznaczenie

Zabudowa

Zabudowa

Luz

Luz

F [mm]

F [mm]

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

Zespoły łożyskowe z kołnierzem owalnym

Ocena: 4.79 / 5 (1438 głosy)
Zespoły łożyskowe z kołnierzem owalnym UCFL

W ofercie posiafamy zespoły łożyskowe żeilwne oraz łożyska igubal igubal®.

Żeliwne oprawy łożyskowe wraz z łożyskami znajdują zastosowanie w wielu strukturach. Bardzo prosta konstrukcja, łatwy montaż i demontaż, a także niewielki koszt sprawiają, że zespoły cieszą się ogromną popularnością. Dzięki wahliwości mają możliwość kompensacji błędów niewspółosiowości, korygując w ten sposób niedokładności montażowe wału. Konstrukcja łożyska zapewnia własny zapas smaru i skuteczne uszczelnienie. Natomiast powiększony luz promieniowy wpływa korzystnie na kompensacje ugięć wału i odkształceń cieplnych.

Dzięki swym zaletom zespoły łożyskowe znalazły zastosowanie w maszynach rolniczych, budowlanych, górniczych, tekstylnych, w wentylatorach oraz w przemyśle spożywczym i drzewnym.

Łożyska kołnierzowe igubal® zostały zaprojektowane do łożysk na końcach wału lub tulejach wału. Podobnie jak wszystkie produkty igubal®, składa się on z obudowy wykonanej z materiału igumid G oraz kulki sferycznej wykonanej z materiału iglidur® W300. Łożyska kuliste igubal® odpowiadają serii wymiarowej E i oferowane są z 2 lub 4 otworami montażowymi.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Zespoły łożyskowe z kołnierzem owalnym UCFL
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.