Powrót do Narzędzia ręczne

Filtruj

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

Pincety

Ocena: 0.00 / 5 (0 głosy)
Pincety Pincety należą do narzędzi o sprężystych ramionach, wykorzystywanych przede wszystkim do chwytania przedmiotów, których niewielki rozmiar utrudnia lub uniemożliwia manipulację za pomocą rąk. Mechanizm działania pincety opiera się na zasadzie dwóch dźwigni jednostronnych, połączonych ze sobą z jednej strony i ze szczękami chwytnymi z drugiej.

Pincety to drobne narzędzia, które posiadają wbrew pozorom bardzo szeroki zakres zastosowania. Mogą służyć między innymi do naprawiania drobnych rzeczy, takich jak modele, mechanizmy zegarowe i osadzanie elementów elektrycznych. Wykorzystywane są bardzo często w dentystyce, chirurgii i kosmetyce, a także w laboratoriach, gdzie umożliwiają manipulacje żrącymi lub toksycznymi substancjami, których nie można dotykać palcami. Stosowane są także w kryminalistyce – do przenoszenia niewielkich dowodów rzeczowych.

W swojej ofercie posiadamy:
- pęsety precyzyjne – wykonane są ze stali nierdzewnej w osłonie PCV, dostępne są w komplecie – prosta i zgięta, cechują się dużą odpornością na działanie czynników zewnętrznych i możliwością szerokiego zastosowania.
- pęsety zagięte, antystatyczne – cechujące się ostrymi kształtami i właściwościami antystatycznymi.
- pęsety łopatkowe, proste – bardzo wytrzymałe, dzięki wykonaniu z metalu; posiadające ostrza łopatkowe.
- pęsety precyzyjne tępo zakończone – powierzchnie chwytające z drobnym ząbkowaniem poprzecznym.
- pęsety precyzyjne ze szpilką prowadzącą.
- pęsety precyzyjne tępo zakończone KNIPEX.
- pęsety precyzyjne ze szpilką prowadzącą os KNIPEX.

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem – za pomocą formularza kontaktowego lub infolinii. Nasi eksperci z chęcią podzielą się wiedzą i zdobytym w toku wieloletnich działań doświadczeniem, które pozwoli zoptymalizować Państwa pracę i wybrać najlepsze dostępne na rynku komponenty.
Rozwiń opis
Zwiń opis