Powrót do Stopy wahliwe, stopy stałe

Filtruj

Ø podstawy

Ø podstawy

Ø d

Ø d

A mm

A mm

H mm

H mm

Klucz mm

Klucz mm

Maksymalne obciązenie KG

Maksymalne obciązenie KG

Stan:

Stan:

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

Stopy wahliwe - pozostałe

Ocena: 0.00 / 5 (0 głosy)
Stopy wahliwe - pozostałe Kupując drogie i skomplikowane urządzenia nie zawsze zdajemy sobie sprawę, że aby mogła funkcjonować całość, ważne są wszystkie, nawet najmniejsze elementy zastosowane w urządzeniach. Muszą być zawsze najwyższej jakości, by urządzenie sprawowało się prawidłowo w najtrudniejszych momentach.
 
Przy produkcji, nawet pozornie błahych elementów, nie można iść na kompromis. Istotny jest każdy szczegół założenia. Tak samo jest w przypadku produktu jakim są stopy wahliwe pozostałe. Stopy wahliwe są niewielkim elementem, który ma stabilizować i utrzymywać czasami potężną konstrukcję urządzenia. Ich zadaniem jest stabilne i bezawaryjne ustawienie konkretnej maszyny na posadzce betonowej.
 
Stopa wahliwa pozostała jest wykonana precyzyjne, dokładnie i z bardzo trwałego materiału. Nic dziwnego, musi czasami utrzymać duży ciężar. Urządzenie musi zawsze stać prosto, żeby nie powodować drgań, które mogą doprowadzić do poważnych nawet awarii. Stopy wahliwe pozostałe umożliwiają dodatkowo regulowanie wysokości ustawienia. Tolerancja ustawienia to około 0,5 mm. Stopy są wykonane z trwałej gumy. Dodatkowo oferujemy Państwu zespoły łożyskowe wahliwe z oprawą kwadratową UCF ewentualnie  uchwyty czujników MSR.
Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.