Wyzwalacze do wyłączników silnikowych

Ocena: 5.00 / 5 (8 głosy)
Wyzwalacze do wyłączników silnikowych Wyzwalacze do wyłączników silnikowych to jedno z akcesoriów oferowanych na naszej stronie internetowej. Są one związane z wyłącznikiem. Wyłącznik jest zaś mechanizmem, który jest przygotowany do załączania, wyłączania, a przede wszystkim przewodzenia prądu w normalnych warunkach funkcjonowania obwodu.
 
Do ich funkcjonowania stosuje się różne napędy: silnikowe, ręczne, elektryczne, magnetyczne, Wyłącznik może zadziałać wówczas, kiedy wyzwoli je wyzwalacz do wyłączników silnikowych. Przeprowadzono skomplikowane testy, które gwarantują wysoką jakość urządzenia i zapewniają bezpieczeństwo podczas użytkowania. Nasz firma stawia na sprawdzonych producentów i tylko produkty z najwyższej półki prezentujemy. Nasi eksperci dokładnie sprawdzają i testują oferowane Państwu produkty.
 
Cały czas aktualizujemy naszą ofertę, starając się dostosować ją do Państwa oczekiwań i potrzeb. Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inne produkty z naszej szerokiej oferty. Pragniemy zwrócić uwagę na: zegary sterujące cyfrowo programowalne, automaty zmierzchowe, ściemniacze oświetlenia, termostaty, wskaźniki zasilania.
Rozwiń opis
Zwiń opis
Indeks: MMS-RS AC24V

Wyzwalacz wzrostowy MMS-RS AC24V

Cena
90,34 zł / szt.
73,45 zł bez VAT
Wyzwalacz wzrostowy MMS-RS AC24V
Termin realizacji:
3 - 5 dni