Powrót do Falowniki - seria S100

Filtruj

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

Akcesoria do falowników S100

Ocena: 0.00 / 5 (0 głosy)

Na rynku poszukuje się obecnie oszczędności. Inwestorzy chętnie kupują takie urządzenia i akcesoria, które umożliwiają oszczędzanie.
 
Nic więc dziwnego, że coraz chętniej sięgają po falowniki, chociaż pozornie ich cena jest wysoka. W efekcie jednak inwestycja w ostatecznym rozrachunku się opłaca. Za pomocą falowników można regulować prędkość obrotową silników prądu przemiennego. Są spotykane w tak popularnych urządzeniach jak pompy i wentylatory. W naszej ofercie, oprócz falowników, można kupić również akcesoria do falowników S100. Są to na przykład karty komunikacyjne, czyli taki moduł, który pozwala innym systemom i urządzeniom na komunikację z falownikiem.
 
Prezentujemy wiele takich kart. Przykładami są: karta CanOpen (LSLV – S100), CCAN-S100, karta Profibus (LSLV-S100), CPDP-S100, Karta komunikacyjna Ethernet (LSLV-S100),CENT-S10, karta komunikacyjna Ethernet (LSLV-S100), CENT-S100. Proponujemy też karty rozszerzeń, czyli dodatkowy moduł dodawany do falownika, by zwiększyć jego funkcjonalność. Taką kartą rozszerzeń jest choćby karta wejść i wyjść. Akcesoria do falownika S100 to również przewody do wyniesienia klawiatury wewnętrznej w dwóch wielkościach: 2 i 3 metry. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Indeks: LSLV-S100

Karta dodatkowych I/O wejść /wyjść

Producent: LG/LS Industrial System LG
Cena
360,76 zł / szt.
293,30 zł bez VAT
Karta dodatkowych I/O wejść /wyjść
Termin realizacji:
3 - 5 dni