Powrót do Narzędzia

Filtruj

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

Akcesoria do wózków

Ocena: 5.00 / 5 (5 głosy)
Akcesoria do wózków

Akcesoria do wózków narzędziowych dostępne w naszym sklepie to narzędzia, które pozwalają rozwinąć funkcjonalność tych urządzeń. Nasi wykwalifikowani eksperci dobrali dla Państwa wysokiej jakości produkty, które sprawdzą się w każdym wózku widłowym. Uczynią z niego maszynę zdolną wykonywać rozmaite zadania.

Nasze akcesoria do wózków narzędziowych to przede wszystkim wkładka z wytrzymałego i antypoślizgowego  tworzywa VP. Dzięki niej możliwe staje się rozbudowanie możliwości przenoszących wózków o pojemniki, w których można przechowywać drobne przedmioty. Zdecydowanie warto zainwestować w takie narzędzie. Przyda się w niemal każdej firmie korzystającej z wózków widłowych.

Wybór naszych akcesoriów do wózków narzędziowych to strzał w dziesiątkę. Są wykonane z wytrzymałych materiałów odpornych na warunki przemysłowe, ciężary, naprężenie, erozję. Zatem gwarantują wysoką jakość i możliwość długiej eksploatacji. Co bardzo ważne, wszystkie akcesoria są dostępne w bardo atrakcyjnej cenie.
Oprócz akcesoriów do wózków narzędziowych w naszym sklepie dostępne są też inne narzędzia. Przedstawiciele każdej branży znajdą u nas coś dla siebie. Nasza oferta obejmuje między innymi:

Rozwiń opis
Zwiń opis
Indeks: BT-8888/VP6

Wkładka z tworzywa VP 6 580x120x45 mm BETA

Producent: BETA TOOLS
Cena
43,05 zł / szt.
35,00 zł bez VAT
/ Wkład profilowany twardy z przegrodami Beta 8888/VP6. / Wymiary: 580x120x45 mm...
Termin realizacji:
7 - 14 dni