Filtruj

Oznaczenie

Oznaczenie

Podziałka

Podziałka

Długość [mm]

Długość [mm]

Szerokość

Szerokość

Ilość zębów

Ilość zębów

Materiał

Materiał

Czas realizacji

Czas realizacji

Producent

Producent

Cena

Cena

Pasy zębate HTD 20M

Pasy zębate HTD 3M 5M 8M 14M 20M - Pasy zębate HTD 20M

Grupa pasów zębatych HTD 20M to największe pasy zębate z linii HTD. Podobnie jak pozostałe, tak i  pasy zębate HTD 20M, to pasy bardzo wysokiej jakości, dostępne w pięciu, zróżnicowanych szerokościach. Pasy zębate HTD 20M są wykonane z neoprenu, który jest materiałem o wysokich parametrach wytrzymałościowych, z wypełnionymi wewnątrz stalowymi włóknami. Taka konstrukcja pasa, a także specjalny nylon, pokrywający w całości zarys zęba, gwarantują idealną współpracę z kołem zębatym.

W pasach zębatych HTD 20M perfekcyjne niemalże rozwiązania zapewniają bardzo stabilną i spokojną pracę. Dodatkowo, pasy zębate HTD 20M to pasy mogące pracować zarówno w niskich jak i bardzo wysokich temperaturach. Rozwiązania, które zapewnia ten typ pasów, to rozwiązania dające idealne niemalże efekty, brak poślizgu, przenoszenie znacznie większych obciążeń i wysoką jakość pracy.

Oferta i zalety pasów HTD 20M

Pasy zębate HTD 20M to pasy o niesamowitych parametrach wytrzymałościowych. Przede wszystkim pasy te posiadają liczne zalety, a wśród nich znajduje się możliwość współpracy bezluzowej z kołem zębatym i brak poślizgu. Pasy zębate HTD 20M dostępne są u nas bezpośrednio z magazynu.

Dostępne są w aż pięciu szerokościach: 115 mm, 170 mm, 230 mm, 290 mm, 340 mm.

Takie rozwiązanie zapewnia możliwość pracy w bardzo dużych układach, gdzie konieczne jest bezpieczne i bezpoślizgowe przenoszenie dużych obciążeń przez przekładnię pasową. Pasy zębate HTD 20M to pasy wytrzymałe i efektywne, pracujące cicho i nie wymagające dodatkowego usztywniania. 

Rozwiń opis
Zwiń opis
Pasy zębate HTD 3M 5M 8M 14M 20M - Pasy zębate HTD 20M
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.