Filtruj

d1 [mm]

d1 [mm]

d2 [mm]

d2 [mm]

D [mm]

D [mm]

Długość L [mm]

Długość L [mm]

L1/L2

L1/L2

E [mm]

E [mm]

Wysokość F [mm]

Wysokość F [mm]

Długość W [mm]

Długość W [mm]

Min

Min

Max

Max

G [mm]

G [mm]

Producent

Producent

Czas realizacji

Czas realizacji

Cena

Cena

Sprzęgła BW 25C

Sprzęgła BW 25C

Sprzęgła BW 25c reprezentują bardzo ważną grupę elementów maszyn i automatyki. Są podstawowymi częściami tych urządzeń, przyczyniają się do zapewnienia właściwej pracy śrubom, silnikom, serwonapędom oraz innym urządzeniom napędowym. Ich zadaniem jest wprawienie w ruch konkretnego modułu, tym samym uruchamiając całą maszynę.
 
Sprzęgło BW dostępne w naszym sklepie to w rzeczywistości kilka odmian różniących się rozmiarami. Niezależnie od tego, wszystkie elementy mają kilka cech wspólnych, po pierwsze jest to wysoka jakość wykonania. Nie zapominamy też o bezawaryjnym działaniu, po zamontowaniu proponowane przez nas sprzęgła będą sprawować się bez zarzutu.
 
Pośród wszystkich sprzęgieł BW 25c obecnych w naszym asortymencie każde z nich pochodzi o renomowanego producenta. Jest to gwarancja spełniania wszelkich norm oraz wymagań stawianych przez klientów. W celu zapewnienia Państwu jeszcze większego komfortu, nasi doradcy pomogą w wybraniu najbardziej pasującego sprzęgła. Oprócz odmian BW w naszej ofercie znajdują się też inne, sprzęgła mieszkowe BKL, sprzęgła SCT  i wiele innych.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Sprzęgła BW 25C
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.